Täna
23. juul
24...29
14...19
Homme
24. juul
23...29
14...20

Eesti

Rail Balticu Eesti valdusettevõtte otsib juhatuse liiget

10:11 14. september 2017
Autor: BNS

Rahvusvahelise raudteetrassi Rail Baltic rajamiseks loodud Eesti valdusettevõtte Rail Baltic Estonia OÜ nõukogu kuulutas välja avaliku konkursi juhatuse liikme leidmiseks.

Otsitava juhatuse liikme ülesandeks saab äriühingu üldjuhtimine, seisab avaldatud töökuulutuses.

Sobival kandidaadil on edukas töökogemus ettevõtte tippjuhina või juhatuse liikmena. Hariduslikult võiks kandidaadil olla magistrikraad tehnika-, majandus- või finantsvaldkonnas ja piisav keelteoskus.

Kandidaate oodatakse 25 septembrini.

Rail Baltic Estonia OÜ on 2014. aastal loodud Eesti riigi ainuomandis olev ettevõte, millele kuulub kolmandik rahvusvahelisest ühisettevõttest RB Rail AS. Osaühingu tegevus on peamiselt seotud Rail Baltic raudtee arendamise ja rajamisega Eesti territooriumil ja rahvusvahelise koostöö läbi viimisega.

Alates 2014. aastast on ettevõtte juht Indrek Orav, kes on olnud varem AS Eesti Raudtee juhatuse liige, töötanud Radisson SAS hotelli nõukogu esimehena ja puidutootja Notio Puit juhatuse esimehena. Rail Balticu juhiks siirdus Orav AS Viking Window nõukogu esimehe kohalt.

Rail Balticu projekt hõlmab kiire rahvusvahelise raudtee ehitust Tallinnast Leedu-Poola piirini. Rööpme laius on 1435 millimeetrit ehk Euroopa standard ja reisirongid sõidavad kiirusega kuni 240 kilomeetrit tunnis, samas kui kaubarongid sõidavad kiirusega kuni 120 kilomeetrit tunnis.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob juulikuu Sinu tähemärgile?