Täna
17. juul
23...32
14...19
Homme
18. juul
22...31
16...21

Eesti

Aasta lõpuks muudab Rimi kõik Säästumarketid Rimideks

Foto: Pressifoto
13:08 11. oktoober 2017
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

Rimi Eesti Food AS on pea kõik Säästumarketid Rimideks muutnud ning selle aasta lõpuks pole Eestis enam ühtegi Säästumarketi nimega kauplust

"Oleme pea kõik Säästumarketid Rimideks muutnud. Kolmapäeval avame 30. mini-Rimiks muudetud poe Kiviõlis. Novembrikuu jooksul toimub veel Tapal ja Tallinnas Pae tänaval asuva kahe kaupluse ümberehitus," lausus Rimi kommunikatsioonijuht Katrin Bats BNS-ile.

"Lisaks sulgeme ümberehitustöödeks XL Säästumarketi Tallinnas, et avada see detsembri alguses Rimi supermarketina," lisas Bats. "Suurematest projektidest on meil sel aastal veel plaanis taasavada Rimi Nautica keskuses," märkis ta.

Rimi teatas 2016. aastal otsusest loobuda Säästumarketi nimest ja kontseptsioonist. Projekti käigus loobutakse Säästumarketi kaubamärgist ning Säästumarketi kauplused kujundatakse ümber mini-Rimideks. Lisaks suletakse kokku kaheksa kauplust.

"Kogu Säästumarketite mini-Rimideks muutmise protsess on kulgenud plaanipäraselt. Sulgesime täpselt nii palju kaupluseid kui alguses plaanisime ning saame projektiga ühele poole aasta lõpuks," lausus Bats.

Pärast käesoleva aasta lõppu ei ole Eestis Batsi sõnul enam ühtegi Säästumarketi nimega kauplust.

Rimi investeerib Säästumarketite toomisesse Rimi brändi alla kokku 4,5 miljonit eurot.

Rimi Eesti Food AS ainuaktsionäriks on Rimi Baltic AB, mis omakorda on Rootsi ettevõtte ICA Gruppen AB ainuomanduses.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob juulikuu Sinu tähemärgile?