Täna
18. dets
-2...3
-5...2
Homme
19. dets
-3...3
-5...3

Tee ise

Tee oma kätega parimad jõulud! Inspiratsiooni meisterdamiseks ja nõuandeid leiad leiad Bauhofi jõulublogist!

Tee enda tehtud jõulukingist või kaunistusest pilt, lae see ülesse Instagrami kontole, lisa juurde #omakätegajõulud ning #bauhofeesti või Bauhofi #omakätegajõulud-galeriisse ja võid võita kinkekaardi Bauhofilt!

Tutvu mängu reeglitega ja vaata konkursile saadetud piltide galeriid SIIT!
 

Auhind: 

Bauhofi jõulukontor valib välja kolm parimat, keda  premeeritakse 50€ Bauhofi kinkekaardiga. Võitja kuulutatakse välja 20. detsembril Seitsmesed saates ja Bauhofi koduleheküljel. Võitjaga võtab ühendust Bauhof`i esindaja.

Kampaania reeglid:

1. Kasutades pildil #omakätegajõulud #bauhofeesti kinnitab osaleja, et tema on pildi omanik ja talle kuuluvad pildi õigused. 

2. Instagrami kontole pilti laadides peab seadetes olema konto avalik (public). 

3. Pilte on võimalik üles laadida ka  #omakätegajõulud-galeriisse otse oma seadmest, Facebookist, Dropboxist või Google´i kontolt. Seda saab teha  #omakätegajõulud veebilehe paremas nurgas oleva nupu „Lisa albumisse“ kaudu. Kindlasti on vajalik nime ja e-maili lisamine vastavatesse lahtritesse.

4. Bauhofi #omakätegajõulud-galeriisse lisatud fotod avaldatakse pärast nende kinnitamist Bauhofi administraatori poolt hiljemalt järgmisel tööpäeval.

5. Pilte võivad kasutada TV3 ja Bauhof enda kodulehtedel, sotsiaalmeedias ja teles. 

6. Fotokonkursil osalemiseks lähevad arvesse pildid, mis on üles laetud ajavahemikul 28. november - 17.detsember 2017 (k.a.).

7. Bauhofi jõulukontor valib välja kolm parimat, keda  premeeritakse 50€ Bauhofi kinkekaardiga. 

8. Võitjad avalikustatakse 20. detsembril TV3 Seitsmeste saates ja Bauhofi kodulehel. Võitjatega võtab ühendust Bauhofi esindaja.

9. Bauhofi jõulukontoril on õigus konkursilt kõrvaldada fotod, mis on sobimatud, kedagi solvavad või mis ei kvalifitseeru sisu poolest konkursile. 

10. TV3 ja Bauhof jätavad endale õiguse konkursi reegleid ette teatamata muuta.  

Kuidas alustada?

  1. Loe läbi kampaania reeglid.
  2. Tee pilt enda tehtud kaunistusest või jõulukingitusest.
  3. Lae pilt enda Instagrami või Bauhofi #omakätegajõulud-galeriisse ja kasuta seal juures märskõna #omakätegajõulud.

Kassikaamera