Täna
23. mai
16...24
9...14
Homme
24. mai
15...23
5...11

Krimi

Politsei on saanud tulistamisohvritega vestelda

15:22 03. juuli 2017
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

Politseil on õnnestunud pühapäeval Põhja-Tallinnas tulistamise käigus laskehaavu saanud kahe turvatöötajaga vestelda, kuid kahtlusalust seni tabatud pole.

Politsei ei soovi turvatöötajate täpse tervisliku seisundi kohta kommentaare jagada, kuid kinnitas Põhja ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Kaarel Kallase suu läbi, et viga saanutega on saadud vestelda.

"Pühapäeval sündmuskohal kinni võetud mees vabastati juba sama päeva õhtul, kuna puudus alus arvata, et ta on juhtunuga seotud. Teisi isikuid pole seni kinni peetud ja ka tulistamiseks kasutatud relva pole leitud," kinnitas Kallas esmaspäeval kella 14.40 ajal BNS-ile.

Häirekeskus sai pühapäeval kell 11.10 teate, et Tallinnas Koplis on toimunud tulistamine. Teadaolevalt said turvatöötajad häire Kopli liinidel asuvasse mahajäetud hoonesse, mispeale tulistati väljakutsele läinud kahte turvatöötajat, 37-aastast meest ja 62-aastast meest, tulirelvast. Kiirabi viis viga saanud turvatöötajad raskes seisus haiglasse.

Juhtunu osas alustati kriminaalmenetlust, mida viib läbi Põhja prefektuuri kriminaalbüroo ning juhib Põhja ringkonnaprokuratuur.

Foto: Karli Saul


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!