Täna
25. mai
15...24
3...13
Homme
26. mai
17...26
5...14

Meelelahutus

Raputavalt emotsionaalne intervjuu! Hittloo "Nothing Compares 2 U" lauljatar Sinead O’Connor avas jutusaates oma traagilise ja vägivalda täis lapsepõlve

12:39 12. september 2017
Autor: Seitsmesed

Prince laulu "Nothing Compares 2 U" fenomenaalseks laulnud iiri lauljatar Sinead O'Connor andis USA populaarseimas jutusaates Dr. Phil'ile avameelse ja pisaraid täis intervjuu, milles rääkis oma raskest, vaimset ja füüsilist vägivalda täis suhtest emaga ning lapsepõlvest, mis ei anna talle siiani rahu.

Raputavas intervjuus meenutas 50- aastane lauljatar, kuidas tema ema Marie O'Connor piinas teda, kuni ta 13-aastaselt kodust põgenes. 

"See oli piinakamber. Ta oli inimene, kes nautis sulle haiget tegemist naerusuil." "Ta sundis mind kordama "Ma olen mitte keegi. Ma olen mitte keegi" või vastasel juhul ta lõi mind." Marie O'Connor hukkus autoõnnetuses mitukümmend aastat tagasi, kui Sinead oli 19-aastane.

Sinead O’Connor tunnistas intervjuus, et proovis ühe aasa jooksul kaheksa korda endalt elu võtta. Samuti ütles naine, et tal on kõrini, et teda peetakse hulluks. Möödunud nädalal postitas naine Facebooki murettekitava video, kus rääkis pisaratega võideldes, et ta ei taha enam elada ja palus perekonnalt abi.

Täispikk intervjuu peaks eetrisse jõudma täna, kuid Daily Mail avaldas klipi raputavast intervjuust juba nüüd.

Foto: Kuvatõmmis Youtube'i videost

Foto: Jane Bown/ TopFoto/ Scanpix


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!