Täna
21. apr
7...12
3...8
Homme
22. apr
5...11
1...6

Meelelahutus

Mallukal mõõt täis: millal Hannes Võrno selle suure kiviga piki pead sai, et nii lolli juttu ajab?

Foto: Karli Saul/Delfi
12:56 07. oktoober 2017
Autor: Seitsmesed

Endine koomik ja praegune poliitik Hannes Võrno võttis hiljuti sõna president Kersti Kaljualiu riietuse teemal, öeldes, et viimane käib riides nagu "Orissaare seeneline". Blogija Mallukas oli sellisest sõnavõtust häiritud ning kommenteeris seda teravalt ka oma blogis.

Mallukas küsib postitus, kui president ei tohi seenel käia, sest see pole piisavalt presidendilik, siis kas poes piima ostmine oleks samuti väär ning tunduks liiga inimliku käitumisena.

"Võib-olla peaksime me lihtsalt tänulikud olema, et Hannes selle presidendi palga maksmise enda õlule võtnud on. See seletab ka seda rahajama, mis tal selle eksabikaasaga oli. Kuidas sa maksad alimente, kui pead omast taskust presidendile palka maksma! Oleks võind kohe öelda, et tal selline õilis taak, võib-olla oleks ka meedia toona halastanud," ironiseeris blogija.

Lõpetuseks küsis Mallukas, et kas keegi teab, millal Hannes Võrno selle suure kiviga piki pead sai, et nii lolli juttu ajab, või on tegemist kaasasündinud vaimse probleemiga, mistõttu ei tohiks tema üle nalja heita.

Loe täispikka postitust Malluka blogist!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob aprillikuu Sinu tähemärgile?