Homme
17. juul
23...31
14...19
Ülehomme
18. juul
22...31
16...21

Meelelahutus

Ansambel La La Ladies esines Liibanonis rahuvalvajatele

Foto: Karli Saul/Delfi
13:06 09. oktoober 2017
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

 

Tüdrukutebänd La La Ladies esines Liibanonis rahuvalvajatele, ansambli liikmed käisid ka Eesti jalaväerühmaga koos patrullis.

Ansambel La La Ladies esines laupäeva õhtul Liibanonis Eesti, Soome, Iiri, Fidži ja Uus-Meremaa rahuvalvajatega, edastas kaitseväe peastaap. "Enne lavale astumist saime aru, kui oluline on meie siinolek. Lava ja publik oli võimas. Emotsionaalselt olime täiesti jalust rabatud! Meid pole publiku poolt varem kätel kantud," ütlesid bändi liikmed Inga Tislar ja Diana Varik.

"Käed olid plaksutamisest nii higised, et ei suutnud kontserdi lõpus enam lugude ajal kaasa nipsutada," ütles kontserdist rääkides Estpla-23 soomukisihtur nooremseersant Valter Lodde ja kinnitas, et tema jaoks oli tegu missiooni jooksul lahedaima õhtuga.

Visiidi jooksul on tutvusid muusikud UNIFIL missiooni operatsioonialaga, külastasid Liibanoni ja Iisraeli vahelist eraldusjoont, tutvusid jalaväerühma Estpla-23 poolt kasutatava varustuse ja relvastusega ning osalesid koos Eesti kaitseväelastega patrullis. Lisaks sooritasid bändiliikmed pühapäeval koos Eesti kontingendiga kaitseväe üldfüüsilise testi.

Liibanonis teenib ÜRO rahuvalvemissioonil ligi 40 Eesti kaitseväelast, kellest suurema osa moodustab Scoutspataljoni B-kompanii baasil loodud Iiri-Soome pataljoni koosseisu kuuluv jalaväerühm Estpla-2. Lisaks teenivad Liibanonis UNIFIL koosseisus staabiohvitserid ja allohvitser ning ühe staabiohvitseriga panustatakse UNTSO vaatlusmissioonile.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob juulikuu Sinu tähemärgile?