Homme
21. okt
4...7
-4...7
Ülehomme
22. okt
3...7
-4...5

Toimetus

Telefon:  + 372 6220 250
E-post:   uudised@tv3.ee
Peterburi tee 81, 11415 Tallinn

Meeskond

Mart Mardisalu

Amet "Seitsmeste uudiste" peatoimetaja
E-post mart.mardisalu@tv3.ee

Annely Adermann

Amet "Seitsmeste uudiste" produtsent
E-post annely.adermann@tv3.ee

Marek Lindmaa

Amet reporter-saatejuht
E-post marek.lindmaa@tv3.ee

Sirje Eesmaa

Amet reporter-saatejuht
E-post sirje.eesmaa@tv3.ee

Ingrid Teesalu

Amet saatejuht, välisuudiste toimetaja
E-post ingrid.teesalu@tv3.ee

Erik Rand

Amet päevatoimetaja
E-post erik.rand@tv3.ee

Allan Muuk

Amet reporter
E-post allan.muuk@tv3.ee

Sven Soiver

Amet reporter
E-post sven.soiver@tv3.ee

Feliks Undusk

Amet reporter
E-post feliks.undusk@tv3.ee

Eve Heinla

Amet reporter
E-post eve.heinla@tv3.ee

Kadri Pikhof

Amet reporter-saatejuht
E-post kadri.pikhof@tv3.ee

Anna-Maria Veidemann-Makko

Amet Reporter
E-post

Keili Sükijainen

Amet reporter-saatejuht
E-post keili.sukijainen@tv3.ee

Talis Talv

Amet režissöör
E-post talis.talv@tv3.ee

Maare Keiman

Amet režissöör
E-post maare.keiman@tv3.ee

Regina Kaselaid

Amet monteerija
E-post regina.kaselaid@tv3.ee

Tanel Turban

Amet monteerija
E-post tanel.turban@gmail.com

Veiko Vares

Amet operaator, info@krimi24.ee
E-post vihjetelefon 56 883 441

Siim Kiissel

Amet arvutigraafik
E-post siim.kiissel@tv3.ee

Sigrit Trumm

Amet Uudised.ee sisutoimetaja
E-post Sigrit.Trumm@tv3.ee

Ain Võsu

Amet Uudised.ee sisutoimetaja
E-post ain.vosu@tv3.ee

Merilyn Räbbin

Amet Uudised.ee sisutoimetaja
E-post merilyn.rabbin@tv3.ee