Täna
24. okt
3...8
0...7
Homme
25. okt
4...8
-2...7

Top10

Värvilised kevadpühad! TOP10 inspireerivat viisi, kuidas teha kõige ägedamad pühademunad

13:12 12. aprill 2017
Autor: Seitsmesed uudised
Allikas: boredpanda.com

Sel nädalavahetusel saad oma kujutlusvõimel lennata lasta ning kaunistada lihavõttemune. Järgnevalt toome teieni TOP10 eriti ägedat viisi, kuidas oma pühadelaud vahvate munadega kaunistada.

1. GALAKTIKA MUNAD
Selleks vajad vaid munavärve ja palju kannatust. Esmalt värvi muna mustaks, lase kuivada ning lisa pintsliga tupsutades erinevaid värve. Lase taas kuivada ning viimaks pritsi munadele valget värvi.

2. LIPSUMUSTRIGA MUNAD
Otsi põneva mustriga vana lips, mähi munad selle sisse ning aseta need keevasse vette, kuhu on lisatud ka äädikat.

3. MUSTVALGED KRITSELDUSTEGA MUNAD
Selleks vajad sa munadele joonistamiseks mõeldud musta markerit, mis ei läheks laiali ning ülejäänud on juba loovuse teha.

4. TAIMEMUSTRIGA SIBULAKOORE MUNAD
Sibulakoortega värvisid mune juba meie esivanemad ning tulemus on alati üllatav ja ilus. Kuid väikese särtsu lisamiseks kleebi munadele lilleõisi või taimelehti, mähi munad sibulakoorte ja suka sisse ning pane keema. Tõenäoliselt ei pea sa tulemuses pettuma.

5. PÄRLIMUNAD
Selliste pühademunade saamiseks tuleb sul varuda eriti pisikesi pärleid, mida klassikaliselt kasutatakse maniküüri ilmestamiseks. Kata keedetud muna liimiga ning loo pärlitest imeilusaid mustreid või kata muna üleni pärlitega. Kindlasti jäävad sellised 3D efektiga tõeliselt kaunid.

Rohkem põnevaid viise pühademunade dekoreerimiseks leiad SIIT!


Mida toob oktoobrikuu Sinu tähemärgile?