Homme
19. juun
14...22
10...15
Ülehomme
20. juun
16...22
10...15

Välismaa

Traagiline video! Londoni põlevasse kortermajja lõksu jäänud naine saatis lähedastele Snapchati vahendusel viimsed sõnad

14:03 15. juuni 2017
Autor: Seitsmesed

Londonis leekidesse lahvatanud kõrghoonesse Grenfell Tower lõksu jäänud kahe lapse ema saatis lähedastele läbi Snapchati äpi hüvastijätuvideo.

"Ta jätab kõigiga hüvasti, palvetab araabia keeles. Midagi pole näha, sest kõik on suitsu täis," selgitas video saatnud naise sõbranna pisarsilmil videos toimuvat saatele "Good morning Britain".

Naine saatis video siis, kui 24-korruseline hoone oli täielikult tulekukest haaratud ning tuletõrjujad tegelesid inimeste päästmisega.

"Ma nägin tema videot, kus ta ütles, et kogu maja põleb," kirjeldas naise sõbranna Yaz. "Rääkisin kohe esimesel võimaluse parameedikuga ja ta ütles, et pole mingit võimalust, et nad võisid ellu jääda, kuid ma loodan siiski midagi kuulda," lisas ta.

Naine ütles videos: "Andke mulle kõik andeks. Hüvasti!"

Yazi 30-aastane sõbranna oli koos oma kahe väikese lapsega oma kodus eelviimasel korrusel, kui maja süttis. Ta saatis videod oma lähedastele kella kolme ajal öösel kohaliku aja järgi.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!