Homme
16. aug
19...24
8...16
Ülehomme
17. aug
20...26
10...16

Välismaa

Las Vegase tulistamisega seoses on leitud kokku 47 relva

Foto: Mom&Paparazzi/MEGA/Scanpix
12:57 04. oktoober 2017
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

USA võimuesindajad teatasid teisipäevasel pressikonverentsil, et Las Vegase massitulistamisega seoses on leitud kokku 47 erinevat relva, vahendab BNS.

Relvad leiti tulistaja Stephen Craig Paddocki hotellitoast ja kahest erinevast elukohast Nevadas. Relvad on ostetud Nevadast, Utahist, Californiast ja Texasest.

Koroner täpsustas pressikonverentsil, et peale tulistaja sai rünnakus surma 58 inimest. Samal ajal teatas Las Vegase haigla aga veel ühe inimese surmast. Haigla esindajate teatel on veel 31 inimest kriitilises seisundis.

Ajaleht Guardian oli varem kirjutanud, et Renos asuvast korterist leiti viis käsirelva, kaks haavlipüssi ja suur hulk laskemoona. Mesquitest avastati 19 relva, lõhkeaineid ja laskemoona.

Šerif Joe Lombardo ütles pressikonverentsil, et tulistaja oli ühtlasi paigaldanud kaameraid väljapoole hotellituba. Lombardo sõnul tahtis mõrtsukas nähtavasti näha, kes toale lähenevad.

Lombardo vabandas pressikonverentsil, et saab avaldada vaid vähesel määral üksikasju, sest uurimine alles käib. USA Föderaalse Juurdlusbüroo agendid jätkasid teisipäeval tööd sündmuskohal.

"On väga palju, mida ma tean. Kuid uurimine on alles pooleli ja kui ma ütlen, et ei tea, siis tegelikult võin teada," vabandas politseinik.

Politsei andmetel kestis tulistamine umbes 9-11 minutit ja oli hästi ette valmistatud.

"Tulistaja oli kõik ette läbi mõelnud," märkis šerif.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Nõid Anete taroskoop augustikuuks