Homme
16. nov
4...10
2...8
Ülehomme
17. nov
4...8
-1...7

Auhinnamängud

Vaata siit, kuidas isa mõnusalt üllatada Auhind loositud! 

16:41 08. november 2017
Autor: Erkki Sarapuu
Allikas: TV3 Play

Juba pühapäeval on isadepäev ja Seitsmesed kutsuvad teid sel puhul isasid, vanaisasid ja vanavanaisasid meeles pidama. Kolleegist isa Erkki Sarapuu tutvustab kohe, kuidas isasid üllatada võiks.

Loosime välja kosutava spa paketi isale ja kaaslasele Haapsalu Laine SPAs! 

Võitmiseks:

- Vasta küsimusele: miks väärib just Sinu isa või vanaisa seda isadepäeva spa-üllatust?

- Vajuta LIKE Spahotell Laine Facebooki lehele

- Jäta oma kontaktandmed

Auhinna võitis Liis L. Palju õnne, võtame võitjaga ühendust! Võitja kommentaar: "Minu isa väga väärib seda puhkust. On juba 30 aastat töötand selle nimel et saada lastele lauale söök, korras ja soe tuba. Ta on tõesti eriline. Väga  töökas ja väga toetav. Temaga kunagi igav ei hakka. Praeguseks on väga super vanaisa oma lapselapsele keda hoiab meeleldi. Et tütar saaks tal ülikoolis käia võtab vaba päeva töölt et hoida oma lapselast. Oma laste nimel on ta kõigeks võimeline aga samas on unustanud et ka tema vajab vahel puhkust seega arvan et just tema peaks saama nautida spaad:)" 

Haapsalu Spaahotelli Laine lõõgastav pakett sisaldab:

*   Majutus 2-le üheks ööks uutes standard+ hotellitubades

*   Hommikusöök restoran Blu Holm rootsi lauas

*   Vee- ja saunakeskust ning treeningsaali kasutus

*   Varahommikune ujumine ja leilisauna kasutus


Kommentaarid

Kommentaare 54
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Eva-Maria 20:03 08. november 2017
Mu vanaisa on mulle elutarkust jaganud, mind peaaegu et kasvatanud. Ta on abivalmis, töökas ja ei taha kunagi endale midagi. Tahaksin kogu südamest talle rõõmu valmistada ja ta puhkama saata. Ta on selle kuhjaga ära teeninud. Kallis oled, vanaisa!!
Krista Puur 20:03 08. november 2017
Minul kahjuks oma enda isaga lähedane kontakt puudub, kuid tooksin välja oma 3aastase poja isa! Ta on meeletult töökas, tema suure töö tegemise tõttu saime endale lõpuks päris oma kodu. Kahjuks rügab ta enamus ajast Soomes, tehes 12-14h tööpäevi ning ta vääriks vâikest puhkust ja preemiat väga ja seda just koos oma pojaga!
Reili 20:04 08. november 2017
Mina saadaksin puhkusele oma elukaaslase ja 1 lapse isa.
Alati töökas aga aega puhata pole, ehk aitab see pakett tal natukenegi lõõgastuda raskest töörutiinist.
Jarko 20:06 08. november 2017
Minu isa on olnud poole oma elust tööl kuid alati leidis ta mulle aega kuigi ta oli väsinud, kurnatud ja murelik ei näitand ta seda välja. Sooviksin talle väga suurt tänu avaldada just selle paketiga.
Mairiin V 20:08 08. november 2017
Minu isa peaks võitma, sest ta on seda kinki väärt ja ta pole Spas käinud mitu mitu aastat ja kuna tal varsti juubel,oleks see tore isadepäeva kink ja juubeli kink. :)
Lizette Saaremaa 20:09 08. november 2017
Kui me perega kolisime,siis pidi isa panema öösel voodid kokku ja sai alles umbes 12 öösel magama ja jârgmine päev kohe tööle.Lisaks on mu isa väga töökas ja hooliv isa.Ja spa meeldib talle tohutult palju.Meil on alti tore koos olla.Kui mu isa võidaks siis oleks ta õnnelik selle uhke kingi ûle.Ta on aidanud meid matemaatikaga kui mul ja vennal on raskusi.Ta on mulle ja vennale nii kallis.Seda isa tahaksid kõik ma usun seda,ja usu sina ka!
Kristin-Kaire 20:11 08. november 2017
Meie pere isa on kõige lahkem ja abivalmis inimene keda teada, tal on alati lapsed-lapselapsed esikohal. Olenemata asjaolust et isa on juba 69.a. vana, töötanud terve elu ja praegu, käies täiskohaga tööl, olles ise pensionär , tegi ta remondi enda majas, terve ühe toa täielikult enda pisikestele lastelastele, kes üks on 9 kuu vanune ja teine 10 kuud :) Iga vaba päev mis isal on, pühendab ta ainult oma lastele ja lastelastele. Kuna meie isa on äärmiselt töökas ja tervise osas on tal väga rasked ajad olnud, siis selline preemia oleks super talle, lisaks saaks ta esimest korda ka spaasse :)
Henn 20:11 08. november 2017
Ei ole mul ei isa, ammugi vanaisa enam. Aga kingiks puhkuse väimeespojale, sest ta on mulle toreda lapselapse kinkinud
Helena Paju 20:12 08. november 2017
Minu elukaaslane ja oma lapsele maailma parim isa vajab väga puhkust, et töötamisest ja hilistel õhtutundidel kodu ehitamisest puhata :)
Liis 20:12 08. november 2017
Minu isa väga väärib seda puhkust. On juba 30 aastat töötand selle nimel et saada lastele lauale söök, korras ja soe tuba. Ta on tõesti eriline. Väga töökas ja väga toetav. Temaga kunagi igav ei hakka. Praeguseks on väga super vanaisa oma lapselapsele keda hoiab meeleldi. Et tütar saaks tal ülikoolis käia võtab vaba päeva töölt et hoida oma lapselast. Oma laste nimel on ta kõigeks võimeline aga samas on unustanud et ka tema vajab vahel puhkust seega arvan et just tema peaks saama nautida spaad:)
Gerli 20:13 08. november 2017
Meie pere issi on imeline isa nii oma kahele pojale kui ka leiab aega kõigi lähikondlaste laste jaoks, kellega koos küll saab maailma avastatud, küll mängitud, küll lihtsalt laps ära kuulatud. Ta teab, mida ja millal laps vajab ning on lihtsalt parim!
Kai-Liis 20:16 08. november 2017
See kingitus oleks hea viis näidata oma abikaasale ja lapse isale, kui väga me teda armastame. Ta on seda väärt, sest on väga töökas ja abivalmis. Lisaks tööle käib ta ka ülikoolis ja selle kingituse abil saaks ta natukene lõõgastuda ja puhata igapäeva elust :)
Angela Kadak 20:21 08. november 2017
Minu isa on kõige imelisem mees, keda tean. Ta kasvatas mind nägema kõiges midagi positiivset või vähemalt kasulikku. Ta on olnud minu raske puudega pojale parimaks eeskujuks ja õpetajaks, viies teda aastaid ühest linnast teise kooli, kus lapsel oli ainuke võimalus maksimaalselt areneda. Ja et sellest armastusest veel vähe oleks treenis ta minu poega igal õhtul vabas looduses. Samuti lõi ta oma kodus kõik tingimused, et minu puudega poja eneseusk ja enesekindlus kasvaksid.Ta võttis parima teraapiakoera, lõi füüsilse- ja vaimse arengu parimad tingimused mis tema võimuses. Tänu temale on minu poeg ja läbi tema ka mina teinud läbi nii suure arengu, mida ei uskunud ükski arst ega selgeltnägija. Ta on mees kes ei ole tõstnud kunagi häält ega nurisenud pahameele väljendamiseks. Armastan oma isa ja tean, et ta naudiks sellist kingitust väga.
Eleryn 20:22 08. november 2017
Minu laste isa väärib seda puhkust, sest ta hakkas isaks juba 19 aastaselt ja seda võhivõõrale 4 aastasele tüdrukule. Meie esimesele tütrele. Kolm aastat hiljem sai ta osaleda oma enda bioloogilise tütre sünnil ja veel aasta hiljem uuesti. Kokku on meil nüüd 3 tütart. Nende aastate jooksul oleme kasvanud ka ise: juhiload, auto, tehnika, oma enda maja. Kõik saadud oma jõudude, tugeva töö ja jonnakusega. Laste sünd, pere esikohale seadmine ja lõpuks ka maja ost on tema sõbrad ka eemale peletanud. Ma lihtsalt sooviks, et ta saaks korraks aja maha võtta ja puhata. Minna sauna ja saada massaazi. Ta on seda väärt!
Carolin Mehik 20:22 08. november 2017
Minu isa väärib seda paketti sest ta on palju teinud tööd ja meie jaoks kõik teinud et oleksiime õnnelikud. Ma ei suuda mõeldagi paremat isa maailmas. Mu isa töötab soomes väga kõvasti ja ei näe teda iga päev kahjuks. Nii et looda. Et oleks minu õnnepäev kui võidaks selle paketi mu armsale isale. Kallis oled mulle isa!:)
Janne Parm 20:25 08. november 2017
Meie issi on ka vâga töökas ja kasvatab kolme last ja pole samuti ammu kusagil puhkamas káinud. Ta oleks kindlasti vága rõõmus selle toreda puhkuse úle.
kertu itter 21:48 08. november 2017
Mina saadaksin oma kolme lapse isa hea meelega puhkusele ta täätab hommikust õhtuni tal pole aega puhata lõõgastav SPA pakett kuluks talle hea meelega ära
Mikk 21:54 08. november 2017
Ta on seda puhkust väga väärt :) Ta väga töökas ja tubli.
AIVE 22:15 08. november 2017
Puhkusele saadaksime oma laste isa. Ta töötab kõvasti, magab ja puhkab väga vähe. Suurepärase isana on alati olemas oma viiele bioloogilisele ja kahele kasulapsele. Ta leiab alati jõudu, tahtmist ja aega laste jaoks, jättes ennast tagaplaanile. Kui on vaja midagi koos lastega parandada, meisterdada on meie Issi kohal ja lööb käed külge - pole asja, millega tema hakkama ei saaks. Meie tubli, suure südamega Issi on kindlasti ära teeninud pisikese puhkuse ja natuke aega iseendale.
Jelena 22:28 08. november 2017
Kahjuks minu isa on surnud juba aastakümneid, kuid minu ja mu ema elus on uus isa ja kaaslane juba rohkem kui 5 aastat, kes on toeks olnud igal hetkel, nõuks ja abiks alati. Mu vanemad ostsid just uue korteri ka, kus on vaja väga palju ehitada, ning tema on see, kes oma vabad päevad uues korteris veedab töiselt. Just selle pärast leian, et ta on väärt puhkust ja lõõgastust, ja seda just isadepäevaks. Tahan et ta tunneks, et teda tunnustatakse ja toetatakse, et tema peale mõeldakse, kuigi elame erinevates linnades. :)
Merit L 00:38 09. november 2017
Sest mu isa on üle 50 aasta ennastsalgavalt rasket füüsilist tööd teinud, kuid spa-sse ei ole veel kordagi jõudnud ning see oleks imeline võimalus ka Tallinnast välja sõita oma abikaasaga mõnusalt aega veetma.
Eliise Palu 05:53 09. november 2017
Mina sooviks seda oma lapse isale, kuna on end tööga ära väsitanud ja väärib puhkust spaas. Ja issi selg on ka haige ja vajaks massaaši
Ülle M 07:30 09. november 2017
Minu isa on kõige seiklusjanulisem ja uudishimulikum inimene. Kui olime õega väikesed, siis ta vedas meid rattamatkadele ja reisidele. Oma reisipisiku olengi ilmselt temalt saanud. Nii maailma avastataksegi! Tahaks talle isadepäeval teha üllatust.
Sille Assak 07:54 09. november 2017
Minunisa väärib, küll sellist mõnusat spaaphkust. Töö ja maja ehitamise kõrvalt tal väga palju muud aega järgi ei jäägi. Alati leiab mida veel teha on :) puhkanud pole ta juba ammu. Ma usun, kui mu isa võidaks selle, siis ta saaks nautida päeva, kus ta ei saa teha tööd ega midagi. Lihtsalt naudib! See oleks talle väga väga vajalik:)
Sille 08:00 09. november 2017
Mu mees ei saa tihti olla lapsega koos, kuid selline ühine spaa nautimus meeldiks neile mõlemale. Poisile väga meeldib ujuda ja mu mehele ka :) Kood käivad kalastamas, nende üks suur lemmik. Ma usun, et mu mees ja tema pojale, kuluks üks isa-pojanpöev ära, kus saavad nautida spaad ja kalastamist :)
Kirli 08:00 09. november 2017
Saadaksin puhkusele oma elukaaslase. Ta väärib seda, sest on väga töökas. Kui ta parasjagu palgatööl ei ole siis toimetab ta kodus. Ei ole veel näinud ühtegi päeva kus ta lihtsalt puhkaks. Lisaks ei ole ta kunagi spas käinud.
Eveli Stahelstrauch-Pulk 09:08 09. november 2017
Minu kallis abikaasa ja meie kahe lapse isale kuluks selline puhkus marjaks ära. Viimasel ajal on tema elu läinud märksa raskemaks. Meil on kodus 2-aastane poeg ja 3-kuune poeg. Kuna emme kulutab väga suure osa ajast pisibeebile, siis on issi hooleks vanem poiss. Õhtuti istub issi poja voodiserval ja paneb teda magama ning ka kõik vanema poja öised ärkamised on tema kanda (vanem poeg on tihe ärkaja). Olukorra muudab issi jaoks raskemaks see, et tema hommik algab kell 3.00 öösel, sest ta peab varakult sõitma 80 km kaugusele tööle. Kuna me elame vanas maamajas, mida hoogsalt remondime, siis ei saa issi ka päeval ega õhtul puhata, seega usun, et väike lõõgastus aitaks tal kindlasti akusid laadida :)
Maris 09:32 09. november 2017
Minu elukaaslane on super issi kuigi ei saa seda olla nii palju kui tahaks sest tööl käib ta soomes ja peab pikalt kodust eemal olema mis põhjustab palju pingeid ja kurbi tundeid et ta ei saa piisavalt lastega olla kuid kui koju tuleb katsub ta endast kõik anda et aeg tagasi teha... Selline isa vääriks ühte korraliku puhkust ja Haapsalus elades ei oleks vaja ka kaugele minna :)
Martin Laisaar 09:33 09. november 2017
Minu isa vääriks just seda puhkust kuna ta on maailma parim isa ja ta on lihtsalt enda tegudega selle ära teeninud
Loora 09:38 09. november 2017
Minu isa väätiks seda spa-üllatust, sest ta on väga töökas mees ning ise end niisama puhkuse lainele ei lase. Käib ta 5nädalat välismaal tööl ja siis veel kodus rabab ka mitmel rindel. Arvan, et see oleks talle mônus viis aja maha vôtmiseks ja “akude” laadimiseks. Arvan, et ta vääriks seda vôitu just seepärast, et vôtta aega ise-endale. Loodame viiekesi (mina + õed-vennad), et vôit tuleks just meie suure algustähega Isale!
Reilika 10:23 09. november 2017
Sest ta on väga hea inimene ja suurepärane nõuandja. Ta väärib puhkust, sest ta viibib töö tõttu igapäevaselt palju kodust eemal :)
Jane 10:33 09. november 2017
Sest, tütre issi on maailma parim issi ning väike lõõgastav üllatuspuhkus kuluks talle kindlasti ära :)
Maie Soon 10:42 09. november 2017
See oleks parim sellel päeval meie pere isale,talle kuluks selline puhkus kindlasti marjaks ära.
Päivi 10:57 09. november 2017
Minu isa, kes juba on ka 9-kordne vanaisa, on super!!!
Ta käib veel ise tööl, aga leiab aega kõigi lastelaste jaoks ka.
Ta on eeskuju igas mõttes ;) Alati mõistev, alati rahulik, alati olemas... Puhkus Spa's oleks talle parem isadepäevakingitus!
Jelena Kamarik 11:26 09. november 2017
Jagasin ISADEPÄEVA loosi viidet FB- s ja tahan loosis osaleda :D Parimale ISALE ja Inimesele parim Spaa! Minu kontakt TEL. 53238842!
Monika 11:28 09. november 2017
Minul ei ole isa ega vanaisa,aga mul on superlahe äi,ta on hea vanaisa minu kallile pojale ja mul on armas elukaaslane ja mina kingiksin selle võidu elukaaslasele ja tema isale. Nad on mehed,kes armastavad oma pere südamega!
Kristel 11:53 09. november 2017
Minul isa kahjuks pole. Aga mu onu on suurepärane isa. Ta on töökas, alati tõttab appi kui häda käes ja ükski töö ei ole talle võõras. Tema käes muutuvad asjad nagu võluväel korda. Ta on parim onu/isa keda endale tahta
Tea Jäärats 13:15 09. november 2017
Kingiks selle toreda Laine Spaa isadepäeva kinkepaketti oma tublile väimehele,kes on vahva,töökas ja tubli ja tore isa minu 3-le lapselapsele.Selline puhkus kuluks talle marjaks ära!Ei ole tal palju aega oma argiste toimetuste kõrvalt puhata!
Maare 13:47 09. november 2017
Kingitus isale. Ta väärib seda kuhjaga . Kasvatanud minust tubli inimene. Loodan, et loosiõnn naeratab
Liis K 18:08 09. november 2017
Minu isa väärib seda seetōttu, et natukenegi väljaspool kodu elu näha ja sellest saada motivatsiooni eluga edasiminemiseks. Kuna ta hooldab oma ema , ei käi ta kodust väljapool mitte kuskil. Ta on väga sűdamlik ja lapsed on talle alati kallid ja tähtsad olnud . Űks hea inimene kes ei kűsi endale midagi vaid mōtleb et teistel hea oleks.
Eleri 20:42 09. november 2017
Mina saadaks oma isa koos emaga spaasse mõnulema. Minu isa väärib seda paketti just sellepärast, et saaks mõnuleda ja lõõgastuda natukene, kuna emal ja isal pole ühtegi vaba nädalavahetust enne jõule. Isa ja ema väärivad seda puhkust väga koos. Samas saaksid ka tütrele külla minna Haapsall.
Avo 01:33 10. november 2017
Isale seda üllatust enam teha ei õnnestu. Naise isa on aga tubli mees, kes töötab ja remondib, õpetab ja teab elust kõike. Aga ta ei tea, milline üks korralik spa ja tõeline puhkus välja võiks näha.
Maribel 07:33 10. november 2017
Minu isa peaks võitma just sellepärast. Et ta on mulle olnud väga hea isa, ta on minu peale palju kulutanud ning oma vaba aja minule ja mu väiksemale õele pühendanud. Ma loodan väga, et minu isa võidab! Kindlasti meeldib talle ka mõne toreda päeva spaas veeta, ning minna just sinna meile kalli emaga sammuti
Mari 07:48 10. november 2017
Minu abikaasa ja laste isa võiks juba seetõttu võita, et puhkust pole tal viimased 8a olnud ja eriti veel nüüd, kui peres on veel 7kuune beebipoiss on näha väga suuri väsimuse märke. Tahaks kinkida talle vähemasti 2vaba päeva, mil ta ei peaks töötama. Ta on parim isa, keda lastele võib soovida, sest isegi kui ta on jõudnu hilja ja on väsinud, leiab ta aega poistega tegelemiseks. See kingitus tooks kindlasti talle särtsu ja energia tagasi ja oleks vist suurim üllatus, mis ta eales saanud on!
Olga 13:43 10. november 2017
Minul kahjuks isa ei ole (suri,kui olin 4 kuune). Kuid mul on kaks last, kelle on imeline isa. Tal ei ole töö kõrvalt aega,et puhata, ta ei teagi mis on "Puhkus". Temale on tähtis, et kodu oleks soe, lapsed viisakalt riides ja kõhud täis. Usun,et see pakett oleks talle,kui puhkus,millest ta ei oska unistadagi.
Kadi 14:24 10. november 2017
Meie kahe lapse isa väärib seda puhkust kohe kindlasti just seetõttu, et ta on niivõrd töökas ega leia üldse vaba hetke iseendale, et lõõgastuda ja puhata. Vahel peaks siiski ikka ka aega iseendale leidma, et jõuaks ka edaspidi sama tubli, töökas, rõõmus olla.
ingrid turu 14:41 10. november 2017
paremale isale maailmas
Egne 16:31 10. november 2017
Kiidan kõige selle eest, mis õnnestub hästi: leiab lahendusi, on õrn ja tähelepanelik. Hoolib ja hoiab oma järglasi.
Merle 17:24 10. november 2017
Nii minu isa kui ka vanaisa on kahjuks juba üle 10 aasta tagasi meie seast lahkunud. Aga selle spaapaketi kingiksin hoopis enda abikaasale, kes on olnud meie lapsele ainuüksi aasta jooksul rohkem isa eest, kui minu isa tollal seda mulle, õele ja vendadele kunagi oli. Just seetõttu, et ta on alati olemas, toetav ja hoolitsev ning ei kohku ühegi ülesande ees.
maret vetemaa 18:46 10. november 2017
Olen oma poja üle uhke, et tegid minust vanaema. Tean et töötab kogu aeg ja ehitas maja,et laps ja naine end hästi tunneb. Tahan talle anda ühe puhkepäeva, et tunneks ennast tõelise härrana!
Janar 23:32 10. november 2017
Sest ta on kõige parem ja kallis mulle!
Ester 00:24 11. november 2017
Saadaksime puhkama lastelaste vanaisa! Ta väga hoolitseb teiste eest kuid mitte kunagi enda eest. Pole ta kunagi kusagile kaugemale saanud ja ega ta puhka ka! See oleks nagu "sundpuhkus" ja ega ta kusagile kaugemale läheks , parajalt kodu juures! Üks päev võiks tõesti tunda ennast puhanud, kosutust saanud vanaisana, see oleks tõeline üllatus talle
Monika 08:13 11. november 2017
Saadaks teie juurde puhkama oma kahe tytre isa, sest ta ei olegi veel Haapsalus puhkamas käinud!
Kerlin 15:59 11. november 2017
Minu isale kulub kindlasti see üllatus ära,sest ta on oma elu jooksul kaotanud nii palju...perekonna,poja,lisaks sellele,et on olnud tubli töömees on elu talle veel lisaks kannatustele teinud veel ränga üleelamise, paar aastat tagasi tabas teda insult,nädal hiljem aga teine insult,see nii rängalt mõjus,et isa ratastoolis,vaikselt õpib kõndima,ta on kõigest ainult 56 a...Oma elu jooksul on ta ainult teiste jaoks elanud aga enda jaoks pole kunagi midagi lubanud.
Parim viis oleks lõpuks teda poputada ja teada anda,et ta on ikkagi minu ja lastelaste jaoks südames olemas,kuigi meie teed on lahku läinud

Mida toob novembrikuu Sinu tähemärgile?