Täna
14. juul
17...21
6...14
Homme
15. juul
18...22
6...14

Eesti

"Inglite aeg" kogus uskumatud 218 000 eurot! Kuula, kuidas reageeris saates osalenud kolme lapse ema

20:40 26. detsember 2014

TV3 eetris esmakordselt olnud heategevusaade „Inglite aeg“ puudutas tuhandeid inimesi. Täna lõppes annetuste vastuvõtmine ja meil on tõeliselt hea meel teatada, et koos saatsime korda tõelise jõuluime, mis suudab otseselt muuta kolme Eesti pere saatust.

Ligi 30 000 tuhat helistajat on esialgsel hinnangul kokku annetanud uskumatult suure summa - rohkem kui 218 000 eurot! See tähenedab, et iga pere käsutusse läheb sellest ligikaudu 70 000 eurot.

Tulekahjus puupaljaks põlenud Kulla Kristina pere Kohatu külast Märjamaa vallast on talvel koos kolme väikese lapsega sunnitud elama keset paksu metsa asuvas elamiskõlbmatus majas. Eriti unistavad lapsed korralikust WC-st ja pesemisruumist. Annetatud summat kuuldes ei suutnud Kulla Kristina esialgu uskuda, et see võimalik on. "Kas tõesti meie elu õudus on läbi saanud," sõnas Kulla Kristina ja tänas kõiki häid Eestimaa inimesi südamest. Mida nad annetatud summa eest teha plaanivad, kuula intervjuust.

Veel kaks peret saavad tänu "Inglite ajale" vajalikku abi. 2-aastane Andreas Tallinnast ja tema vanemad saavad jätkata kallist, kuid pisipoisi normaalseks arenguks hädavajalikku ravi Ameerikas.

Liikumispuudega Hannes ja tema 62-aastane ema Vaike Saaremaalt saavad teoks teha unistuse erilisest trepironijast, mis vabastaks ema talle üle jõu käivatest füüsilistest pingutustest.


Kommentaarid

Kommentaare 1
Mati Mugur 13:38 27. detsember 2014
Annetasin hea meelega. Kuid tahaksin anda ühe soovituse. Kuna aitan ise liikumispuudega inimestele abivahendeid muretseda, siis minu soovitus. Trepironija Hannesele ei sobi, sest varsti ei jõua tema ema seda käsitleda. Kuna raha on kogunenud piisavalt, siis tuleks trepile paigaldaga platvorm tõstuk+kaldtee välistrepile. Sellega muutuks Hannes elu iseseisvamaks. Muidugi vajab ta elektrilist ratastooli. Veelgi parem lahendus: el.ratastool ja lift,nagu tegi Kodutunde saade Kajale. Jõudu Hannesele ja tema emale. Heas lähenevat Uut Aastat


· Unfollow Post · 20 hours ago
Add a Reply... Posting as Mati Mugur (Not you?) ....