Täna
24. okt
9...12
5...11
Homme
25. okt
10...15
5...11

Eesti

Reimo Mets: eestlased on ammu valmis samasooliste paaride abieluks

19:22 01. märts 2017
Autor: Seitsmesed uudised
Allikas: TV3 Play

Seitsmeste stuudios on külas geiaktivist Reimo Mets, kellega vestleme tänase päeva suuruudisest, et ka Soome on nüüd võtnud omaks samasooliste abielud. Vaata intervjuud videost!


Kommentaarid

Kommentaare 3
Jüri Kukk 08:37 02. märts 2017
Kas vastab tõele Varro Vooglaiu sotsiaalmeedias avaldatud väide, et ka tema oli saatesse kutsutud, aga kuna gei Mets ei tahtnud temaga kohtuda, öeldi Vooglaiule esinemine üles? Kui see on tõsi, on TV3 poolt tegu väga moraalitu teoga, mis ei vasta ajakirjanduseetika reeglitele ja näitab telekanali kallutatust.
TV3 - parandage meelt ja loobuge homoseksualismi propagandast ning kutsuge Varro Vooglaid saatesse : 17:18 02. märts 2017
Varro Vooglaid kirjutab uudisteportaalis http://www.objektiiv.ee järgmist:

“Kutse tagasivõtmine on teatavasti väga ebaviisakas ja see, et telekanal on nii kergekäeliselt valmis homoaktivistide nõudmisel selliseid samme astuma, on iseenesest kõnekas. See näitab ideoloogilisi jõujooni meie ühiskonnas ehk seda, kelle pilli järgi tantsitakse. Kui homoaktivistid nõuavad, et pereväärtuste eest seisjad saatest kõrvaldataks, siis nii ka tehakse, taandades saate diskussiooni formaadist puhtakujuliseks ideoloogiliseks propagandaks”.
Jaak 07:53 03. märts 2017
TV3 võiks lõpetada omasooiharate promomise ja võiks vähemalt teeselda, et ta pole kallutatud meedia. Palju tahetud muidugi, aga lootus sureb viimasena. Pole viga, see ajastu on õnneks lõppemas,kus perverte püütakse normaalsete inimestega samale tasemele seada.

Mida toob oktoobrikuu Sinu tähemärgile?