Täna
17. dets
-5...0
-7...0
Homme
18. dets
-5...1
-7...1

Eesti

Tallinna kesklinnas algavad ulatuslikud teetööd

Foto: Tiit Blaat/Delfi
13:19 16. aprill 2018
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

Tallinna kesklinnas algavad peatselt ulatuslikud teetööd, remonditakse nii magistraale kui ka kvartalisisesid tänavaid ning rajatakse ka uusi kergliiklusteid, vahendab BNS.

Tallinna Kesklinna linnaosas rekonstrueeritakse aprillist septembrini Juurdeveo tänava lõik Pärnu maantee ja Türi tänava ning Türi tänava lõik Juurdeveo ja Saku tänava vahel, edastas linnavalitsus. Taastusremont ootab Gildi tänavat. Suve teises pooles on kavas Herne tänava põhjalik remont ning samal ajal tehakse ka Weizenbergi tänava taastusremonti Poska ja Mäekalda tänaval vahelisel lõigul. Tartu maanteel Lennujaama tee ja Vana-Tartu maantee vahelises lõigus rajatakse aprillist juulini Ülemiste järve liikumisrada.

"Palju räägitakse suurte magistraalteedega seotud ehitustöödest nagu Gonsiori tänava rekonstrueerimine ja Reidi tee rajamine. Tegelikult aga toob selle aasta kevad, suvi ja sügis Kesklinna ka paljude kvartalisiseste tänavate ja kõnniteede remondi," sõnas linnaosa vanem Vladimir Svet.

Nii näiteks tehakse suvel korda Narva maantee kõnnitee linnast väljuval suunal Uus Sadama ja Poska tänava vahel ning Tormi tänav. Aprillist juulini on remondis Kristiina tänava kõnniteed Luha ja Koidu tänavate vahelisel lõigul ja Saku 7 lasteaia juurdepääsutee. Võlvi tänav läheb remonti koos Imanta, Vana-Liivamäe ja Väike-Liivamäe tänavaga ning Lätte tänav koos Allika tänava ühendusteega.

Aasta jooksul peab valmima ka Filtri teed Kadrioru ja Ülemiste ühisterminaliga ühendava kergliiklustee projekt, samuti Roosikrantsi, Poska, Koidu ning Suve tänavate rekonstrueerimise projektid.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob detsembrikuu Sinu tähemärgile?