Homme
19. jaan
-7...1
-13...-2
Ülehomme
20. jaan
-8...-2
-8...-2

Eesti

Rimi avas Tallinna kesklinna piirkonnas viienda minipoe

Foto: Taavi Arus/Delfi
12:29 13. juuni 2018
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

Kolmapäeval avati Tallinnas aadressil Pärnu maantee 22 äsjavalminud ärihoones Finest uus mini Rimi; tegu on ettevõtte viienda minipoega Tallinna kesklinna piirkonnas, vahendab BNS.

"Täna avatud kauplus on Rimile kesk- ja vanalinna piirkonnas juba viies: turistid ning kohalikud elanikud on väiksed Rimid hästi omaks võtnud, mis on andnud meile julgust laieneda linna südames veelgi," ütles Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro pressiteate vahendusel.

Uuel poel on müügipinda 770 ruutmeetrit ning kauplus asub ärihoone 0 korrusel, teatas Rimi.

Pärnu maantee 22 ärihoone Finest on 6-korruseline, milles asuvad büroo-, kaubandus- ja teeninduspinnad. Hoone juurde kuulub 216-kohaline avaliku kasutusega parkimismaja. Ärimaja suurimad rentnikud on audiitorbüroo Grant Thornton Baltic OÜ, GW Hambaravi, Eesti Post ja Ühisteenused, mis opereerib parkimismaja.

Rimi Eesti Food AS-i kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Gruppen AB. Balti riigis on ettevõttel 263 kauplust, sealhulgas 78 hüpermarketit ja neist 15 Eestis, 139 supermarketit ja neist 71 Eestis. 46 odavmüügikauplust. Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob jaanuarikuu Sinu tähemärgile?