Täna
15. dets
-5...0
-8...-2
Homme
16. dets
-7...0
-9...-1

Eesti

Häiriv video! Lux Express vallandas maanteel hulljulget möödasõitu teinud bussijuhi

Foto: Kuvatõmmis videost
17:06 20. september 2018
Autor: Seitsmesed
Allikas: facebook.com

Läinud päevil avaldati video, millel sooritab Lux Expressi buss hulljulge möödasõidu. Nüüdseks on teada, et ettevõte on sel hetkel roolis olnud bussijuhi vallandanud.

"18. septembril oli Tallinna–Tartu maanteel kahetsusväärne ja lubamatu juhtum, kus Lux Expressi bussijuht hindas möödasõitu alustades liiklusolukorda valesti ning seadis sellega ohtu reisijate ja kaasliiklejate turvalisuse. Lux Expressi jaoks on liiklusohutus ja -viisakus kõige kõrgem prioriteet – liiklusohutuse ning kaasliiklejate ja reisijate turvalisuse tagamise nõudmisel ei tee me oma bussijuhtidele mööndusi," rääkis Lux Expressi kõneisik.

Olles hinnanud toimunud intsidenti ja bussijuhi selgitusi, otsustas Lux Expressi juhtkond liiklusohtliku olukorra tekitanud bussijuhi vastutusrikkalt ametikohalt kõrvaldada.

"Oleme tänulikud tähelepanelikele liiklejatele, kelle reageerimine aitas vältida hullemat ja neile kes sotsiaalmeedia vahendusel juhtumist meile teada andsid. Oleme ka edaspidi tänulikud kõigi märkamiste edastamise eest. Vabandame reisijate ja kaasliiklejate ees."


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob detsembrikuu Sinu tähemärgile?