Homme
21. apr
7...15
-1...4
Ülehomme
22. apr
9...18
0...5

Eesti

I. J. Zand nõuab Katrin Lustilt kohtu kaudu miljon eurot kahjutasu

Foto: Vallo Kruuser/Delfi
12:24 07. november 2018
Autor: Seitsmesed
Allikas: Eesti Ekspress

Teleajakirjanikku Katrin Lusti oma maine kahjustamises süüdistav ärimees Iraj Zand nõuab Lustilt Harju maakohtusse esitatud hagis miljon eurot kahjutasu, kirjutab Eesti Ekspress. 

Kinnisvaraäris jõukust kogunud Zand ei tee saladust, et on seelikukütt. Et talle meeldib kenade piigade seltsis vahvalt aega veeta ja elust mõnu tunda. Aga Lust esitles teda möödunud aasta novembri lõpus „Kuuuurijas“ Eestit vapustanud seksi- ja kupeldamisskandaali ühe võtmetegelasena. Ta võimendas oma väiteid postitustega Facebookis. Seega pole praegu tegemist olukorraga, kus üks tige ja kibestunud vanamees ründab vaprat ja nutikat saatejuhti, vaid vastupidi: seda sõda alustas Katrin Lust, kirjutab Eesti Ekspress. 

Skandaal läks lahti läinud aasta oktoobris, kui Keili Sükijainen teatas TV3 uudistes, et ühte eksmissi kahtlustatakse noorte tüdrukute kupeldamises.

Vandeadvokaat Indrek Leppiku väitel pidi Zand skandaali tõttu müüma osaluse ühes äriprojektis ja kaotas võimaluse teenida vähemalt miljon eurot kasumit. Zand uskus, et saate tõttu sulges Swedbank tema pangakonto, kuid pank eitas seda, pigem oli tegemist karmistuva suhtumisega mitteresidentidesse.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Kerro kuu
Mida toob aprillikuu Sinu tähemärgile?