Homme
27. juun
14...18
11...16
Ülehomme
28. juun
15...19
9...14

Eesti

Postimehe senine peatoimetaja Lauri Hussar siirdub poliitikasse

Foto: Priit Simson/Delfi
12:30 14. jaanuar 2019
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

Postimehe senine peatoimetaja Lauri Hussar lahkus Postimehest ja siirdub poliitikasse.

Reedel teavitas Lauri Hussar Eesti Meediat oma otsusest ühineda erakonnaga Eesti 200 ning kandideerida eelseisvatel riigikogu valimistel. 

Postimehe vastutav väljaandja Merili Nikkolo lausus, et Eesti Meedia lõpetas samal päeval Hussariga töösuhte. „Täname Laurit tehtud töö eest, kuid samas on äärmiselt kahetsusväärne, et ta tegi oma otsuse teatavaks alles vahetult enne kandidaatide registreerimise lõppu, põhimõtteliselt viimasel minutil, “ lausus Nikkolo. „Selline käitumine Eesti suurima päevalehe peatoimetaja poolt paneb Postimehe keerulisse olukorda, kus võidakse kahtluse alla seada nii meie usaldusväärsus ja ajakirjanike professionaalne töö. See heidab varju ajakirjanduse sõltumatusele tervikuna.“

Nikkolo kinnitas, et Eesti Meedia ja Postimees seisavad jätkuvalt vaba ja sõltumatu ajakirjanduse eest. „Kuna meie töö on kõigile nähtav, siis peita pole meil midagi ning kõik saavad meie tegemistele hinnanguid anda,“ lausus Nikkolo. „Kui vaadata meie sisu, siis pole kahtlust, et Postimees on teinud valikuid vastavalt ajakirjanduslikele väärtustele põhinedes ja teeb seda ka edaspidi,“ lausus ta.

Lähiajal alustab Eesti Meedia Postimehe peatoimetaja otsingutega. Seni on peatoimetaja kohusetäitja Eesti Meedia uudismeedia juht ja Postimehe vastutav väljaandja Merili Nikkolo.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Kerro kuu