Täna
23. juul
21...26
12...17
Homme
24. juul
20...27
12...17

Eesti

Eesti keele messil „KU-КУ“ käis rohkem rahvast kui mullu

Foto: Delfi
Töömess
12:09 24. märts 2019
Autor: BNS

Integratsiooni sihtasutuse eestvedamisel toimunud "KU-КУ" messi, mille käigus tutvustati eesti keele õppimise võimalusi, külastas hinnanguliselt üle 1100 inimese, mida on rohkem kui mullu. 

"Rõõm oli näha sadu külastajad kümnetest erinevatest rahvustest, kes tulid messile pealinnast või selle ümbrusest ühe kindla sooviga – eesti keelt õppida. Tore oli kohtuda messil ka eesti keele õpetajate ja tööandjate esindajatega, kes tulid uudistama keeleõppe võtteid ja materjale," ütles messi korraldanud Integratsiooni sihtasutuse vanemnõustaja Kätlin Kõverik.

Messi külastajatelt ja koostööpartneritelt saadud tagasiside järgi kõige suuremat tähelepanu pälvisid need võtted ja materjalid, mis võimaldavad õppida eesti keelt läbi suhtluse – enamik külastajaid soovivad õppida eesti keelt, et selles suhelda. Näiteks, õpitubadest olid kõige populaarsemad keelekohvik ja mänguline-improvisatsiooniline kursus "Juhan". 

Iga kümnes külastaja hankis endale messilt ka uued õppematerjalid. Samuti osutusid populaarseteks kohtumised autoritega, nagu Mall Pesti, Mare Kitsnik, Leelo Kingisepp, mille raames nad jagasid oma soovitusi.

""KU-КУ" kinnitas veelkord, et huvi eesti keele õppe vastu aina suureneb. Seepärast alustasime koostööpartneritega juba arutelu järgmise messi üle. Niikaua leiab igaüks eesti keele õppimiseks vajalikku infot meie sihtasutuse kodulehelt www.integratsioon.ee," märkis Kõverik.

Eesti keele mess "KU-КУ" toimus laupäeval Tallinna lauluväljakul.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Mida toob juulikuu Sinu tähemärgile?
Kerro kuu