Täna
03. juul
17...23
11...16
Homme
04. juul
16...24
8...17

Eesti

Täna algavad Pannkoogihommikuga Tartu Tudengipäevad!

Foto: Joonas Sisask/Kaarel Kõvatu
12:38 22. aprill 2019
Autor: Seitsmesed

Täna algab traditsioonilise Pannkoogihommikuga Tartu Tudengipäevade kevadfestival. Pannkoogihommik on sissejuhatuseks 27. aprillil algavale festivalinädalale, mille kavast leiab üle 150 erineva ürituse.

Lisaks pannkookidele saab ajavahemikus kell 8-12 Tartu Raekoja platsis kõhu täis süüa ka erinevate tudengiorganisatsioonide pakutavast – tatra- ja kaerahelbepudrust, smuutist ning vahvlitest. Tasuta hommikusöögi kõrvale saab tutvust teha eesootava festivali kavaga, kuhu mahub hulgaliselt nii kultuuri-, muusika-, spordi- kui ka meelelahutusüritusi. 

Laupäeval algava festivali esimese ja teise päeva kavasse kuuluvad veeüritused – 27. aprillil kell 12 toimuv uustulija ja telesaatest “Rajalt maha” inspireeritud Wipe Out ning 28. aprillil algusega kell 12 toimuvad vanad klassikud Karsumm ja Paadiralli

Aprillikuu viimasel päeval ehk volbriööl on kõik oodatud nautima Kaarsillal toimuvat kontserti ja tuleetendust, mille peaesinejaks on Eesti kuumim funk bänd Lexsoul Dance Machine.

Reedel ehk 3. mail saab üle aastate taas kaasa elada Mudamaadlusele, kus sel korral võtavad mõõtu nii naised kui ka mehed. Üritus toimub Küüni tänaval algusega kell 22.

Festivali viimasel õhtul ehk 4. mail kell 21 toimub Tartu Lumepargis suurejooneline Tudengite Öölaulupidu. Linnarahvas ja üliõpilased on oodatud liituma ka Lumeparki liikuva avarongkäiguga, mis saab alguse kell 20 Raekoja platsilt. 

Tartu Tudengipäevad toimuvad 22. aprillil ning 27. aprillist 4. maini. Festivali kavaga saab lähemalt tutvuda SIIN!
 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!