Täna
04. juul
14...23
10...16
Homme
05. juul
17...22
11...16

Eesti

Vaheri magistritööd hindav komisjon koguneb nädala pärast

Foto: Madis Veltman/Delfi
13:55 05. juuli 2019
Autor: BNS

Akadeemiline komisjon, mis hakkab hindama  politsei- ja piirivalveameti peadirektori Elmar Vaheri magistritööd, koguneb tuleva nädala reedel.

TLÜ pressiesindaja sõnul koguneb Vaheri magistritööd hindav komisjon 12. juulil, tõenäoliselt komisjoni esimesel koosolekul otsuseid ei langetata. 

Tallinna Ülikoolile (TLÜ) laekus juunis politsei- ja piirivalveameti peadirektor Elmar Vaheri taotlus sooviga kontrollida oma magistritöö "Ohutõrje õiguslik regulatsioon põhiseaduslikku korda ähvardada ohu korral" vastavust akadeemilistele nõuetele.

Vaher on meediale kinnitanud, et tema magistritöö ei ole plagiaat ning ta ei ole teadlikult ühelegi arvukatest allikatest viitamata jätnud.

"Kirjutasin oma magistritöö põhiseaduslikku korda ohustava olukorra tõrjumisest 2011. aastal jõustunud korrakaitseseaduse valguses. Viitasin oma töös enam kui 80 allikale, läbi töötasin oluliselt rohkem materjale. Kvaliteedikontroll oli minu jaoks juhendaja, Tallinna Ülikooli õigusteaduse dotsent Ilmar Selge, kellega arutasime läbi nii töö suunad kui ka erinevad allikad. Teadlikult ei ole ma ühelegi allikale viitamata jätnud," kinnitas Vaher.

Taotlusest lähtuvalt kutsus TLÜ kokku akadeemilise komisjoni.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!