Täna
02. juul
17...23
10...17
Homme
03. juul
18...23
10...17

Eesti

EKRE juhatuse liige Jaak Madison nõuab president Kaljulaidi tagasiastumist

17:30 19. juuli 2019
Autor: Allan Muuk
Allikas: TVPlay
Päevapoliitilise pommuudise eest vastutab täna president Kersti Kaljulaid, kes mainekale USA ajakirjale Foreign Police antud usutluses ütles lahtise tekstiga, et EKRE kahjustab oma poliitikaga Eesti mainet ning selle silumisega tuleb tal pidevalt tegeleda. Rahvuskonservatiivide vastulöök ei lasknud end kaua oodata - EKRE juhatuse liige Jaak Madisson nõudis lausa presidendi tagasiastumist. Vahetult enne saate algust kutsus presidenti üles tagasi astuma ka EKRE juht Mart Helme.

Kommentaarid

Kommentaare 2
at 19:49 19. juuli 2019
soovitamine ja üleskutse ei ole nõudmine , ärge sogage ...halloo tv3 ... kus ta NÕUAB .. soovitab ju , ...miks väänate sõnu .... kui inimesel presidendina on raske olla ja vihata ning peab vihakõnet pidama , .. on ju normaalne anda soovitus tagasi astuda ja närve puhata .....ja Ekre juhatuses ei ole sellist inimest nagu Jaak Madisson, sellise nimega inimest pole olemas ... ajakirjanikud võik ikka nimede kirjutamises täpsemad olla ... on Jaak Madison.
Raivo Paas 07:22 22. juuli 2019
Mart Helme on valitud kodanike poolt niivõrd kuivõrd usaldusväärne on e- valimine. Kui valimised lugeda ebausaldusväärseks peaks tagasi astuma kogu riigikogu koosseis ja valitsus koos Helmega pärast uue riigikogu koosseisu poolt uue valitsuse moodustamist. Mina isiklikult olen seisukohal, et valitsusejuhti ei pane ametisse riigikogu vaid ta valitakse otseselt ja kodanike poolt. (võimude lahususe printsiip, et valitsus saaks kanda vastutust). Eesti suurusel riigil ei ole eraldiseisvat presitendiuuinstitutsiooni vaja, Vajadusel võiks ühildada otsevalimise läbi - valitsusjuhi ametiga.