Homme
16. juul
19...23
7...15
Ülehomme
17. juul
20...25
9...15

Eesti

Swedbank hakkab veel mitmes kaupluses sularaha väljastama

Foto: Tiit Blaat/Delfi
15:54 10. august 2019
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

Swedbank laiendab kassadest sularaha väljamakse teenust, augusti algusest väljastab Swedbank sularaha ka R-Kioski väikepoodide, vahendab BNS.

Swedbanki pressiesindaja Jane-Liina Liivi sõnul on tegemist väga kiirelt kasvava teenusega, millega liitub lähikuudel veel poekette.

"Praeguseks saab võtta sularaha Grossi poeketi, Meie Toidukaupade, Coopi poodide ning Olerexi tanklaketi kassadest, just liitusid Aldar Marketi maapiirkonna kauplused Ida- ja Lääne Virumaal, samuti alustas augusti algusest R-Kiosk oma 95-s väikepoes koos Swedbankiga sularaha väljavõtu teenuse pakkumist," ütles Liiv BNS-ile.

Korraga saab välja võtta minimaalselt 5 ja maksimaalselt 100 eurot. Nende vahele jääv summa muutub 5-eurose sammuga ehk välja saab võtta 10, 15 ja 20 eurot. Sularaha väljavõtmiseks on vajalik vähemalt ühe-eurone ostusumma, mis tasutakse pangakaardiga.

Kassast sularaha väljavõtmine sarnaneb tavalise sularahaautomaadi kasutamisega: klient ütleb kassas enne ostude eest tasumist teenindajale sularahana väljavõetava summa ning sisestab makseterminali oma pangakaardi PIN-koodi. Seejärel maksab teenindaja soovitud summa poekassast välja ja see võetakse maha kliendi pangakontolt.

Teenust saavad kasutada kõik Swedbanki kliendid ja teiste Eesti ja välismaa pankade kliendid, kui nende kodupank pole sarnaseid tehinguid keelanud. Sularaha väljavõtmisel lisandub teenustasu 36 senti.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!