Homme
09. aug
20...28
13...18
Ülehomme
10. aug
19...24
13...18

Eesti

Jaak Johanson põeb leukeemiat: juuksed langevad padja peale, aga nutta pole siin midagi!

Foto: Henri-Kristian Kirsip/Kroonika
12:02 10. detsember 2019
Autor: Seitsmesed
Allikas: Õhtuleht

Muusik Jaak Johanson avaldas sotsiaalmeedias kurva uudise, kus seisis, et on haigestunud vähktõppe ja põeb ägedat leukeemiat.

"Sel hingedeajal kutsus mind tantsule vastupandamatu äge leukeemia," kirjeldab ta olukorda poeetiliselt ning loetleb arste, keda soovib kurjale tõvele jälile saamise eest tänada. "Tants kestab veel, ilmselt üsna pikalt, nii et ealiste iseärasuste numbriliste väljenduste pidupinge ärajäämine olgu minupoolne panus rahulise ooteaja, 3. advendi ja päris jõulude tõsiellu. Kevad-suvel on ka vast põhjust tähistada midagi hoogsamat ning teha mürtsugi," jääb Johanson positiivseks ning paneb oma fännidele lõpetuseks südamele, et nutta pole siin midagi.

Johansoni sõnul sai ta tänu verevähile alibi oma 60. sünnipäeva mitte tähistada. "Loodetavasti on see väga efektiivselt ravitav, kuna kiire taibuga perearst sai aru, et midagi on väga imelikku. Õnneks sain kiirelt selle saba peale," sõnas ta Õhtulehele antud kommentaaris ning nentis, et nüüd tuleb paar kuud haiglas väga intensiivset ravi saada. "Keemiaravi juba kolm päeva käib ja kohe langevad juuksed padja peale. Aga tuju on hea."


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!