Homme
06. juul
16...22
13...18
Ülehomme
07. juul
15...20
11...15

Eesti

Elron sõidutab presidendi külalised Viljandisse vastuvõtule

Foto: Kenno Soo/Delfi
15:15 24. veebruar 2020
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

Elroni erirong viib osa Eesti Vabariigi aastapäeva külalistest esmaspäeval Tallinnast Viljandisse iseseisvuspäeva tähistamisele ning sõidutab nad õhtul ka koju tagasi.

Erirongi liinile lisamine toob sel päeval üksikutel Rapla ja Viljandi suuna reisidel kaasa mõneminutilised muudatused. 

Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo selgitas, et esmaspäevase sõidugraafiku muudatused puudutavad üksikuid pärastlõunaseid väljumisi Tallinna-Rapla ja Tallinna-Viljandi liini reisidel. „Muudatused on üksnes paariminutilised, muudetud sõiduplaani leiavad reisijad meie kodulehelt elron.ee ning ooteplatvormide infostendidelt.“

Vabariigi aastapäeva erirongis saavad külalised soetada heategevusliku pileti. Kogu annetuse piletisumma läheb SA Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse patsientide toetuseks, et aidata kaasa selja- ja peaaju kahjustusega inimeste liikuma aitamisele.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub kiiret, mugavat, turvalist ja keskkonnasõbralikku ühistransporti elektri- ja diiselrongidega kõigil Eesti rongiliinidel. 2019. aastal tehti Elroni rongidega ligi 8,3 miljonit sõitu.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!