Täna
11. juul
15...21
9...15
Homme
12. juul
15...21
7...15

Eesti

Kaubanduskeskused suletakse ajutiselt

Foto: Rauno Volmar/Delfi
19:17 24. märts 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Valitsus otsustas alates reedest sulgeda kaubanduskeskused, toidupoed ja apteegid jäävad avatuks, ka tohib alates kolmapäevast avalikus kohas koos viibida kuni kaks inimest, vahendab BNS.

Valitsus otsustas kehtestada uued piirangud avalikus kohas liikumisele, kaubanduskeskustele, meelelahutus ja söögikohtadele.

Alates kolmapäevast tuleb avalikus kohas, nagu näiteks välised mängu- ja spordiväljakud, rannad, promenaadid, tervise- ja matkarajad ja siseruumis (välja arvatud kodus) hoida teiste inimestega vahet vähemalt kaks meetrit.

Avalikus kohas tohib koos viibida kuni kaks inimest. Piirang ei kehti koos viibivatele ja liikuvatele peredele ning avalike ülesannete täitmisel.

Alates reedest on kaubanduskeskused suletud. Avatuks jäävad toidupoed, apteegid, telekommunikatsiooni ettevõtete müügikohad, pangakontorid, pakuautomaadid ning kauplused, kus müüakse või laenutatakse abivahendeid ja meditsiiniseadmeid abivahendi kaardi või meditsiiniseadme kaardi alusel.

Söögikohtades on lubatud vaid toidu kaasamüük. Sisse- ja väljapääsude juures tuleb tagada desinfitseerimisvahendite olemasolu.

Alates reedest tuleb kella 22st sulgeda söögikohad, baarid ja teised lõbustusasutused, välja arvatud toidu kaasamüük ja toidu kojuvedu.

Samast päevast on suletud meelelahutuskohad, nagu näiteks keegel, piljard, vesipiibukohvikud, bowling, täiskasvanute klubid.

Piirangud vaadatakse üle kahe nädala möödumisel.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!