Täna
27. sept
17...22
8...16
Homme
28. sept
14...19
6...14

Eesti

Laborid tuvastasid veel 17 koroonaviirusesse nakatunut

Foto: Jaanus Lensment/Delfi
12:01 24. märts 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Eestis oli teisipäeva hommikuks koroonaviirus diagnoositud 369 inimesel, eelmise ööpäeva jooksul tuvastati 17 uut koroonaviirusesse nakatunut, vahendab BNS.

Võtteldes esmaspäevaga lisandus 17 uut positiivset tulemust, neist viis oli pärit Harjumaalt, viis Võrust, neli Saaremaalt, üks Tartust, üks Viljandist ja ühel puudus isikukood, edastas Terviseamet.

Vanusjaotuses suurt muutust ei ole ja üheski vanusegrupis olulist arvulist lisandumist samuti mitte, juurde tuli kolm 60+ positiivset, kokku on neid 63. 

Kokku on Eestis ehtud 4041 testi, ööpäevaga lisandus 317 testi.

Alates teisipäevast töötab terviseameti kriisistaabis hädaolukorra meditsiinijuhina Arkadi Popov, kelle ülesanne on koordineerida haiglate ravikorraldust.

Hädaolukorra meditsiinijuht allub terviseametile ja koordineerib raviasutuste tegevust hädaolukorra lahendamise ajal. Hädaolukorra meditsiinijuhil on õigus anda korraldusi tervishoiuteenuste ümberkorraldamiseks.

Terviseameti staap töötab alates 28. jaanuarist, alates veebruari keskpaigast töötab staap igapäevaselt kella 9-21. Ametkondlikuks kasutamiseks on terviseametil 24/7 staabivalve ja epidemioloogiline konsultatsioon.

Lisainfot leiab terviseameti temaatiliselt kodulehelt www.terviseamet.ee/uuskoroonaviirus ja Terviseameti Facebookist. Eriolukorda puudutavatele küsimustele leiab vastused valitsuse kodulehelt.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!