Täna
11. juul
15...21
9...15
Homme
12. juul
15...21
7...15

Eesti

Sportland sulges kauplused ja vabandab tekkinud kaose pärast 

Foto: Delfi
12:34 26. märts 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: Facebook

Sportland vabandab ja kinnitab, et inimeste massiline poodidesse meelitamine 50-protsendilise sooduskampaaniaga ei olnud nende eesmärk, mistõttu on tänasest Sportlandi kauplused suletud.

Sportland alustas eile e-poes ja kauplustes 50-protsendilist sooduskampaaniat, mis lõppes sellega, et paljud inimesed tormasid kauplusesse soodsat kaupa ostma.

Sportandi juht Are Altraja kinnitas kolmapäeva õhtul, et nende eesmärk ei olnud, et inimesed poodi jookseksid.

"Saame aru, et jube rumalalt kukkus välja ja me oleme sellele reageerinud. Me ei oodanud nii palju inimesi poodidesse, kampaania oli mõeldud eelkõige veebikampaaniana. Meie eesmärk ei ole viirust levitada," kommenteeris ta tekkinud olukorda.

Ettevõte avaldas poodides tekkinud olukorra kohta ka sotsiaalmeedias vabanduse.

"Sport ja sportlikkus on tervise tõeline SÜDA. Sportland on alati hoolinud ja seisnud hea eestlaste tervise ja sportlikkuse eest. Meie äriline tegevus on vaid üks osa sellest, me (oleme ja) toetame Eesti sporti, sportlasi, sportlikke inimesi edasi," seisab postituses.

"Me vabandame siiralt eilse pärast. Teadmiseks, meie füüsilised kauplused on tänasest suletud, me hindame kõrgelt ja austame Eesti Vabariigi Valitsuse pingutusi ja mõistame, et need on antud olukorras hädavajalikud. Võtame vastutuse ja sulgesime füüsilised kauplused seniks, kuni tuleb ametlik otsus/võimalus need tavatingimustes uuesti avada."

"Seniks palun hoia oma tervist, ole sportlik ja PÜSI KODUS!"

Sportlandi tegu ei pidanud õigeks ka valitsus. Peaminister noomis tänasel valitsuse pressikonverentsil ettevõtjaid, et praegune aeg pole õige allahindlusteks.


Kommentaarid

Kommentaare 1
Kus alles valetab 14:58 26. märts 2020
Kas te Sportlandist ise ka usute enda valet, et te ei osanud oodata, et nii palju inimesi poodi tuleb? Ma küll ei usu teid. Teie jutt kõlaks umbes nii, nagu Sportlandis ei ole kunagi varem selliseid soodustusi tehtud ega olnud, et tegemist oleks oleks olnud nagu esmakordsete soodustustega. Vaevalt küll. Iga kauplus teab, et kui tehakse suuremaid soodustusi, on koheselt ka ostjad platsis.
Milliseid meetmeid reageeringutega te siis vastu võtsite ja millal? Kas alles päeva teisel poolel (suht õhtul), siis kui asi meediasse jõudis? Või reageerisite koheselt peale inimeste poodidesse tulekut allahindluste peale?
Kui tegemist oli rohkem veebimüügina mõeldud soodustusega, mis siis kodulehekülg veebis üldse maas oli? Sinna ei saanud sissegi, et kaubaga tutvuda. Miks siis üleüldse soodustus kaupluses rakendati. Teie väited on kohe päris kindlasti vastuolulised.