Homme
04. juun
12...17
9...14
Ülehomme
05. juun
12...20
6...11

Eesti

Air Baltic korraldab aprillis ja mais täiendavad naasmislennud

Foto: Arno Mikkor/Delfi
12:04 09. aprill 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Läti riiklik lennufirma Air Baltic plaanib aprillis ja mais korraldada Amsterdami-Riia ja Frankfurdi-Riia suunal täiendavad naasmislennud.

Iga lend mahutab kuni 140 reisijat. Lennud toimuvad 15., 22. ja 29. aprillil ja 6. mail, teatas Air Baltic.

Lendudele on võimalik broneerida kohad eriolukorra puhul loodud telefoni kaudu +371 67207771. Lennufirma palub arvestada, et telefonikõne kaudu broneeringu teostamisel on vaja hoida käepärast oma passiandmeid.

Air Baltic palub kõigil reisijatel, kellel on haigestumise sümptomid, võtta ühendust Riia lennujaama meditsiinilise personaliga, kes asuvad sektorites E ja C, enne pagasi kättesaamist. Reisijad, kes saabuvad riiki viiruse poolt hõivatud riikidest on kohustatud jääma kodukarantiini 14 päevaks. 

7. aprillil otsustas Läti valitsus pikendada koroonaviiruse leviku tõkestamiseks rakendatud meetmete kehtivusperioodi, mis puudutab reisipiiranguid ning rahvusvahelisi lendude peatamist.

Kõik Air Balticu plaanipärased lennud on peatatud kuni 12. maini, samuti on ajutiselt peatatud Eestist ja Leedust toimuvate lendude opereerimine. 

Reisijad, kelle on olemas broneeringud muudatuste poolt mõjutatud lendudele, saavad lennufirma käest personaalse e-kirja, mis sisaldab ka pakkumist alternatiivsetele lennuliinidele.

Seoses muudatustega lennuplaanides, saab lennufirma kontaktikeskus hetkel suurel hulgal telefonikõnesid ja kirju, seega palub Air Baltic ühendust võtta juhul, kui plaanitud lend pidanuks toimuma paari päeva pärast. See võimaldab kõneühenduse neile klientidele, kes seda kõige rohkem vajavad.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!