Homme
26. mai
10...21
2...10
Ülehomme
27. mai
12...21
3...11

Eesti

Malevasuvi tuleb: registreerumine algab 25. mail

Foto: Madis Veltman/Delfi
11:28 20. mai 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul lubab linnavõim õpilasmalevaid korraldada alates 12. juunist ning malevarühmade komplekteerimina algab juba 25. mail. 

"Ühes laagris ei tohi olla üle 300 lapse ja ühes rühmas üle 20 lapse," selgitas Belobrovtsev reegleid. "Seega kõik toimub, lihtsalt kehtivad mõned piirangud."

SA Õpilasmalev juhataja Ott Väli sõnul algab malevarühmade komplekteerimine juba 25. mail kella 15-st. "Nagu see on olnud juba aastaid, toimub registeerumine meie veebilehel malev.ee," tutvustas Väli. 

Tema sõnul on pealinna koolinoortele valikus üle 40 rühma, millest osa on Tallinnas ja teine osa üle Eesti laiali. Kokku läheb jagamisele 800 malevakohta.

"Tuleb minimeerida rühmaväliseid kontakte, kuid midagi keerulist see kindlasti ei ole, kuna rühmad on üle Eesti hajutatud," ütles Väli. "Negatiivsena saab välja tuua, et tööde nimekiri on vähenenud, näiteks on tugevalt vähenenud turismisektoris pakutavad tööd ja teenindusvaldkonna ametid.

Malevasuve suurüritusi, näiteks avamispidu ei tule, ütles Väli, lisades,  et on alles otsustamisel, kas augustis toimuv malevasuve lõpuüritus toimub. 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!