Täna
11. juul
14...19
9...15
Homme
12. juul
15...21
7...15

Eesti

Apollo kinokett avab oma kinosaalid 5. juunil

Foto: Pressimaterjal
14:18 01. juuni 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Eesti suurim kinooperaator Apollo Kino taasavab oma kinokeskused reedel. Ainsana jäävad esimeses faasis suletuks Solaris Kino ja Apollo Kino Eeden, mille täpsemad avamiskuupäevad ei ole praegu teada, vahendab BNS.

“Saame kõikide kinosõprade rõõmuks lõpuks teatada, et Eesti suurim kinokett avab taas oma uksed,” teatab Apollo Kino Baltikumi tegevjuht Kadri Ärm. Kinosaalide täituvusel jälgitakse suuremate saalide puhul 100 inimese maksimumpiiri ning väiksemate kinosaalide puhul maksimaalselt 50 protsenti täituvust, tagades seejuures 2+2 reegli täitmise. 

“Pöörame senisest veelgi enam tähelepanu kinoruumide puhtusele, mistõttu desinfitseerime peale igat seanssi kõiki kinotoole ning puhastame iga tunni järel kõiki kontaktpindu kinode müügialal,” kommenteeris Ärm, kelle sõnul kommunikeeritakse mitmeid ettevaatusabinõusid klientidele läbi füüsiliste ja elektrooniliste infokandjate, et tagada võimalikult turvaline ja nauditav kinoelamus. “Kõik töötajad kannavad kaitsemaske ning on läbinud täiendava koolituse, et nad oleksid vajadusel valmis kliente turvalisuse osas assisteerima,” lisas Ärm.

Kinokülastajatele maskide kandmist kohustuslikuks ei tehta, küll aga suunatakse neid regulaarselt käsi desinfitseerima. Kõikidel klientidel, kes ennast halvasti tunnevad või kellel on haigusnähud, palutakse kino mitte külastada.

„Uue nädala kinokava avaldame tavapärases rütmis ehk hiljemalt teisipäeva õhtuks,“ ütles Ärm, kelle sõnul on käesoleval nädalal läbiviidud online turu-uuringu tulemusel näha, et kinosõprade valmisolek kino külastada on rõõmustavalt kõrge. „Omalt poolt oleme teinud väga suuri pingutusi, et tagada klientidele senisest veelgi turvalisem ja mugavam kinoelamus,“ kommenteeris Ärm, kelle sõnul käivad ettevalmistused kinoketi taasavamiseks täistuuridel.

Suuri muutusi Apollo kinode külastusprotsessis aset ei leia, sest juba praegu on Apollo kinod ülesehitatud iseteenindusliku kino kontseptsiooni alusel, mis soosib kontaktivaba külastust. „Uuendusena võtame kasutusse paberisse pakendatud paberkõrred ning popkorne katvad kartongist kaaned, et tagada suletud pakend. Apollo staaritoolides ja kinorestoranis serveerime aga edaspidi kõiki roogasid kaanega,“ lisas Ärm.

Eesti suurim kinokett Apollo Kino omab kinosid üle Eesti Tallinnas, Pärnus, Tartus, Narvas ja Saaremaal, mahutades 37 saaliga kinodesse 5600 filmihuvilist. 2019. aastal avas Apollo Kino esimesed kinod ka Lätis ja Leedus.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!