Täna
07. juul
16...20
11...16
Homme
08. juul
14...20
9...15

Eesti

Põlvamaal sai laps reisirongilt löögi

Foto: Siim Solman/Delfi
16:48 28. juuni 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Räpina vallas juhtus pühapäeval õnnetus, kus rööbastele astunud 6-aastane poiss sai lähenevalt reisirongilt löögi – kiirabi saabudes oli laps teadvusel ja ta viidi haiglasse, vahendab BNS.

Pühapäeval kella 14 ajal sai häirekeskus teate, et Räpina vallas Holvandi ja Ruusa rongipeatuste vahel astus rööbastele poisslaps, kes sai lähenenud reisirongilt löögi. Vedurijuht lasi vilet ja tegi avariipidurduse, kuid paraku ei õnnestunud otsasõitu enam vältida.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Baldur Pilden ütles, et soisesse piirkonda oli operatiivsõidukitel keeruline pääseda, mistõttu osutasid kilomeetreid jalgsi sündmuskohale suundunud operatiivtöötajad lapsele kohapeal esmaabi. Edasiselt otsustati laps panna rongile ning sõita tagasi Ruusa peatusesse, kus ta saaks kiirelt meedikutele üle anda ja haiglasse viia. Laps oli õnnetuse järel teadvusel. Teadaolevalt ei ole tema seisund eluohtlik.

"Esialgsetel andmetel läks laps koduhoovist üksinda ja vanemate teadmata kõndima ning astus ühest metsatihnikust väljudes ootamatult rööbastele, kus sai lähenenud reisirongilt löögi," selgitas Pilden.

Juhtunu täpsemad üksikasjad on väljaselgitamisel.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!