Homme
06. aug
18...23
10...16
Ülehomme
07. aug
21...26
10...16

Eesti

DPD paigaldab Eestis 100 täiendavat pakiautomaati

Foto: Priit Simson/Delfi
14:36 01. juuli 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

DPD Eesti alustab septembrist pakiautomaatide võrgustiku laiendamisega, mille käigus tõuseb ettevõtte pakiautomaatide arv Eestis 100 automaadi võrra 206 pakiautomaadini.

Lisaks uutele pakiautomaatidele Eestis paigaldatakse kokku 270 pakiautomaati ka Lätis ja Leedus ning projekti koguinvesteering Baltikumis on 7,3 miljonit eurot, teatas DPD.

Eesti pakiautomaatidesse investeerib ettevõte veidi üle kahe miljoni euro, täpsustas DPD Eesti tegevjuht Remo Kirss BNS-ile.

Möödunud aastal lisas DPD Eestis 32 uut pakiautomaati ning laiendas 21 olemasolevat.

Kirss ütles, et uute pakiautomaatide paigaldamisega alustatakse septembris ning eeldatavalt jõutakse lõpuni märtsiks.

"Väiksemates asulates pole praegu võimalik inimestel valida erinevate ettevõtete pakiautomaatide vahel ning ka eraisikud ise on üha aktiivsemad omavaheliste pakkide saatmises," märkis Kirss.

"Olulisel määral lisame pakiautomaate väiksematesse asulatesse üle Eesti ning suuremates linnades tahame samuti liikuda lähemale inimeste elukohtadele ehk prioriteediks on magalarajoonid ja elamute piirkonnad," lisas ta.

Tegevjuht toonitas, et kuna kõik asukohad pole paigas, siis on võimalik veel kohalikel omavalitsustel ja valdadel DPD-le teada anda, kui ja kus nad sooviksid enda piirkonnas uut pakiautomaati näha.

Esialgsete plaanide kohaselt on uued pakiautomaadid plaanis paigaldada rohkem kui 40 erinevasse valda, millest osades on DPD automaadid seni veel täiesti puudunud. 

Seadmed paigaldab Hansab.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!