Homme
04. aug
17...22
11...16
Ülehomme
05. aug
18...23
10...16

Eesti

Jelena Skulskaja: kirjutasin Aivar Mäe kohta täit tõde

Foto: Postimees
14:36 03. juuli 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Ahistamissüüdistuste alla langenud rahvusooper Estonia juhi Aivar Mäe esindaja vandeadvokaat Paul Keres saatis Mäe tegevuse kohta Postimehes arvamusloo kirjutanud Jelena Skulskajale nõudekirja, milles heidab viimasele ette valeandmete edastamist ning nõuab nende ümberlükkamist, kuid Skulskaja kinnitab, et kirjutas Mäe kohta ainult tõde ning pole nõus paluma vabandust tema ees ega tagasi võtma oma sõnu, vahendab BNS.

"Kallid sõbrad! Kallid kolleegid! Täna alustati minu hirmutamist võimaliku kohtuga Aivar Mäest kirjutatud artikli pärast. Olen juba 50 aastat töötanud ajakirjanduses, mind pole kordagi süüdistatud valetamises või laimamises," märkis Skulskaja oma postituses.

"Kirjutasin Aivar Mäe kohta täit tõde ja mitte mingil juhul pole ma nõus temalt vabandust paluma ega tagasi võtma oma sõnu. Vastupidi, võimalik, et Aivar Mäe tunneb, et ütleb mulle oma hilinenud vabanduse. On olemas naised, kes tema vastu anonüümselt sõna võtsid – mina olen ainus, kes ei varja oma nime. Ma ei karda uurimist, kohut, sest minuga on tõde," kinnitas ta.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!