Täna
04. aug
17...22
11...16
Homme
05. aug
18...23
10...16

Eesti

Tallinnas Politseipargis toimub reedel tasuta minifestival

Foto: Ilmar Saabas/Maaleht
11:56 31. juuli 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Tallinna kesklinnas asuvas Politseipargis peetakse reedel minifestival, mille raames toimub HOODie Cypher tänavatantsu võistlus, orienteerumismäng, tsirkuse ja rula töötoad, kõik tegevused on tasuta, vahendab BNS.

Tänavatantsu võistlus toimub HOODie Cyphers battelite seeria raames ja mõõtu võetakse hip-hop ja dancehall kategoorias, teatas linnavalitsts. Muusikat mängivad DJ-d Mirson & Makush ning tantse hindavad Igor Exit & Ancheska.

Kella 14-18 viib tsirkusestuudio Folie läbi erinevaid töötubasid, kus saab harjutada pallidega žongleerimist, õppida diabolotrikke, kõndida suurel tasakaalupallil ehk gloobusel ja proovida monorattasõitu.

Lisaks saab terve päeva vältel proovida slackline-il tasakaalu hoidmist ja osaleda kesklinna noortekeskuste korraldatud orienteerimismängus. Kella 14.30-16 toimub ka kendama jam ja kella 16-18 viivad Tallinna mobiilsed noorsootöötajad läbi rula töötuba.

„Kesklinna noortekeskuse korraldatavate iganädalaste ürituste kõrval toob minifest kindlasti oodatud vaheldust noorte suvevaheaega. Lisaks pakub see võimalust  panna nüüd võistlusolukorras proovile neid oskusi, mida on suvistel pargitreeningutel omandatud,“ ütles Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus.

AS Tallinna Vesi toob kohale ka 500-liitrise veepaagi, kust kõik soovijad saavad tasuta joogivett võtta. Tasuta vee jaoks võta kaasa oma isiklik veepudel.

Politseipargi minifesti korraldab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet koostöös Kesklinna noortekeskuse ja Shokkin Group Estoniaga. Ürituse korraldajad paluvad ürituse ajal järgida hajutamise nõuet ja haigena jääda koju. Võimalusel võtta kaasa oma desinfitseerimisvahend.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!