Eesti Post laseb välja jõululauludest inspireeeritud jõulumargid

uudised.ee

Eesti Post laseb neljapäeval välja jõululauludest inspireeritud postmargid.

Selle aasta uued jõulumargid on inspireeritud jõululauludest "Tiliseb, tiliseb aisakell" ja "Oh, kuusepuu". Eesti piires saadetavad jõulusoovid jõuavad kohale sädeleva margiga, mille peal on kujutatud kellukesi. Piiriüleste pühadetervituste saatmiseks mõeldud margi peal on sel aastal aga jõulupuu.

Siseriiklike marke nominaaliga 0,90 eurot müüakse nii ühekaupa kui ka neljases komplektis. Lisaks on saadaval ka neljast jõuluümbrikust ja neljast jõulumargist koosnev komplekt. Koos markidega ilmuvad neljapäeval ka esimese päeva ümbrikud ning Toompea postkontoris on kasutusel esimese päeva tempel.

Lisaks postkontoritele saab jõulukollektsiooni tooteid osta Omniva e-poest.  

Eesti Post on erilisi jõulumarke välja andnud varemgi ning vaatamata üldiselt langevatele kirjamahtudele on jõulukaartide saatmine jätkuvalt populaarne. Kui Eesti esimene piparkoogilõhnaline jõulumark 2016. aastal ilmus, oli huvi ootamatult suur ja margid said kiirelt postkontorite lettidelt otsa. Sellele järgnesid veel mitmedki lõhnavad jõulumargid, kuid eelmisel aastal ilmus esimene sametisest vildist jõulumark. 

Kommentaarid puuduvad