Täna
02. mär
2...7
-1...4
Homme
03. mär
2...7
-3...2

Eesti

Suuski vedanud Leedu veok kündis üles Harku metsa suusaraja

Foto: Vallo Kruuser/Delfi
Susuarada
12:09 21. jaanuar 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Suuski vedanud Leedu numbrimärgiga veok sõitis Harku metsa ning kündis üles pea kaks kilomeetrit suusarada.

Leedu numbrimärgiga poolhaagisega veok, mille lastiks olid suusad, sõitis Harkus Tammetalu teelt Harku metsa, kündnud üles umbes 1,7 kimomeetrit  suusarada ning jäi lõpuks Rabajooksu finiši piirkonnas  rõngasjärve juurs kinni, edastas Nõmme linnaosavalitsus.

Juht lahkus sündmuskohalt, kuid ta leiti üles. Juhtunuga tegeleb politsei.

Linnaosavalitsus hindab  esmase kahju suuruseks umbes tuhat eurot. „Rajatraktori tunni hind on 120 eurot ning eeldusel, et rohkem rada ei rikuta kulub korrastustöödele ligikaudu kaheksa tundi. Arvata võib aga, et veoki välja saamisel saab rada veel oluliselt kahjustatud ning vajalikuks võivad osutuda ka pinnasetööd," sõnas Nõmme linnaosavanem Grete Šillis.

Linnaosavanema sõnul on suure tõenäosusega tegu kindlustusjuhtumiga, linnaosavalitss valmistame ette ja esitab ka süüteo teate.

Šillis märkis, et suuskadega on võimalik veokist mööduda, vaba maad on selleks piisavalt. Samas on suusarada rikutud ning sellel on sõita üpriski ebamugav.

Õhtul päärab ilm sulale ning kui veokit hakata siis välja tõmbama, vajub masin tõmbamisel ilmselt oluliselt sügavamalt rajast läbi. „Loodame, et sõiduk ei pea järve äärde kevadet ootama jääma,“ lisas Šillis.

 

???? Täna hommikul avastati Harku raba algusest suur veoauto, mis on rabaraja mitme kilomeetri pikkuses üles kündnud. Juhti...

Posted by Nõmme on Kolmapäev, 20. jaanuar 2021

Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!