Pirita tähistab vabariigi aastapäeva kontserdiga kloostri varemetes

uudised.ee

Vabariigi aastapäeva kontsert toimub 24. veebruaril Pirita kloostri varemetes, mis värvuvad sel õhtul Eesti lipu värvidesse.

“24. veebruaril tähistab Eesti Vabariik 103. aastapäeva. Seekord tuleb see teisiti nii kogu riigis kui ka Pirital. Pirital on harukordne võimalus tähistada Eesti sünnipäeva õues – kauni isamaalise kontserdiga Pirita kloostri varemetes. Ligi pooleteisetunnisel kontserdil astuvad üles armastatud muusikud Ivo Linna ja Antti Kammiste, Kaire Vilgats ja Paul Neitsov, Ott Lepland ning Pirita majandusgümnaasiumi õpilased,” sõnas Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Kehakinnituseks pakutakse publikule kuuma teed ja magusat ampsu. Pirita kloostri väravad avatakse kontserdiks kell 17. Sissepääs on tasuta. Muusikud astuvad lavale kell 18.

Linnaosavanem selgitas, et koroonaviiruse tõttu saavad kohapeal kontserti nautida kuni 500 külastajat, kuid pidulikust sünnipäevaõhtust saavad kõik soovijad osa võtta virtuaalselt. Pirita kodulehel algab kell 18 otseülekanne, mida kõik huvilised saavad jälgida.

Kommentaarid puuduvad