Täna
12. apr
7...16
2...7
Homme
13. apr
4...10
3...8

Eesti

Maskita mehe rüselus turvameestega tõi kaasa kriminaaluurimise

Foto: Seitsmesed uudised
Politseiauto
13:10 02. märts 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: Põhja prefektuur

Politsei alustas kriminaaluurimist meediasse jõudnud juhtumi osas, kus Tallinnas kaubanduskeskusesse tulnud mees sattus turvameestega rüselusse, kuna tal polnud kaitsemaski. 

Politsei sai esmaspäeval veidi enne kell 13 teate konfliktist Paldiski maanteel asuvas kaubanduskeskuses. 34-aastane mees ei soovinud keskusesse sisenemisel kanda maski või näokatet, kuid keskuse turvatöötajad keelasid tal koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud piirangute tõttu sisenemise, edastas Põhja prefektuur 

Mees muutus agressiivseks ja politsei väitel tõukas ning lõi korduvalt turvamehi, kes olid sunnitud tema vastu kasutama gaasi. Samas meediasse jõudnud videost ei ole näha, et mees oleks turvatöötajaid rüseluse käigus löönud, küll aga äsas juhuslik mööduja vastu tema nägu rusikahoobi, kui mees üritas kaubanduskeskusest minema joosta. 

Politseinike saabumise ajaks oli konflikt lõppenud ning turvameestega konflikti sattunud mees toimetati jaoskonda. "Juhtumi täpsemad asjaolud selgitatakse menetluse käigus," lisas Põhja prefektuuri pressiesindaja. 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!