Erakond Isamaa uued liikmed tulevad läbikukkunud parteist

uudised.ee

Erakond Isamaa toetus pole just kiita ja kõigub pidevalt valimiskünnise serval. Kuid nüüd on justkui üleöö partei suutnud oma ridadesse Tartumaal värvata üle 400 liikme. Kuidas nad ikkagi leiti ja kes need inimesed on?

Erakond Isamaa on suutnud oma ridasid tublisti täiendada. Tartu piirkonna juhatus otsustas eilsel koosolekul korraga 403 uue liikme vastuvõtmise erakonda. Lõviosa, ligi 400 avaldust, tõi endaga kaasa ise tänavu jaanuaris Isamaa liikmeks astunud Madis Sütt, mees kes on ülikoolilinnas tuntust kogunud ka Entusiast TVs porno näitamisega. Ka lõi ta paari aasta eest, tänaseks küll ajalukku kadunud erakonna Rahva Tahe, saades vajalikud 500 liiget kokku mobiiltelefone välja loosides.

Süti sõnul on Isamaa parim erakond mille ridades teostada rahvuslikku, konservatiivset ja aktiivsetele inimestele orienteeritud poliitikat. “Ambitsioonika inimesena soovin erakonna käekäigule maksimaalselt panustades aidata kaasa konservatiivse maailmavaate populariseerimisele. Tahtejõulise meeskonnaga ei ole Isamaal probleemiks saavutada laiem edu. Kandideerin kindlasti suurkogul erakonna juhatusse ning ka sügisestel kohalikel valimistel Tartu linnas,“ ütleb Sütt.

Isamaa Tartu piirkonna esimees Kaspar Koka sõnul on positiivne, et üha enam konservatiivse maailmavaatega inimesi soovib liituda Isamaaga. “Inimesed hakkavad mõistma, et rahvuslike väärtuste eest seisab Eestis eelkõige Isamaa erakond ja mitte keegi teine,” lisas Kokk.

Madis Sütt on varem katsetanud poliitilist tegevust erakonna Rahva Tahe asutamisega 2018. aastal. “Sain Rahva Tahtega väärtusliku kogemuse poliitika toimimisest. Plaan üksiku hundina läbi murda asendus peagi arusaamisega, et poliitiline spekter on Eestis juba erakondadega täidetud ja mõistlikum on otsida koostööd. Ainus mõeldav variant oligi liituda Isamaaga, mis määratleb end rahvusliku aateparteina. Mul on hea meel, et ka paljud mõttekaaslased järgisid minu üleskutset liituda ning kasutan siinkohal võimalust et südamest tänada kõiki, kes minusse usuvad!” avaldas Sütt heameelt suure liitujate arvu üle.

Isamaa Erakonna liikmete arv kasvab uute liitumiste järel taas üle 8000.

Kommentaarid puuduvad