Forus Security on WRC Rally Estonia 2021 ametlik turvapartner

uudised.ee

Forus Grupi turvaettevõte Forus Security tagab tänavuse FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapi, Rally Estonia rajaohutuse kiiruskatsetel ja mitmes pealtvaatajaalas läbivalt neljal rallipäeval. “Oleme väljas oma parimate jõududega ja teeme kõik et WRC Rally Estonia 2021 oleks jätkuvalt üks MM etappidest , kus on läbivalt korraldus kui ka ohutus on maailmatasemel ja hästi tehtud,” ütleb Forus Grupi juhatuse liige ning müügi- ja turundusvaldkonna juht Jüri Teemant.

„Sellel aastal on meil ka pealvaatajatele pinget pakkuv omanimeline SS4 FORUS/KANEPI kiiruskatse, mis on pealtvaatajatele üks paremini jälgitav ning seal asub ka huvitava profiiliga hüppeala, mis kindlasti peaks pinget üleval hoidma,” lisab Teemant. 

FORUS’e katset näeb rajapassiga RP12 ja pealtvaatajate ala nimi on UNT.

Forus Grupi ja WRC Rally Estonia koostöö pole vaid ühekordne projekt. “Autosport on tehnika tippala, kus võiduni pääsevad vähesed. Seda iseloomustavad sõnad nagu täpsus, kiirus, vastupidavus, ennetav ja tark riskide juhtimine, mis kokku on ülekantud tähenduses väga sarnased Foruse äri põhimõtetega. Sellest lähtuvalt oleme sõlminud kahe aastase koostöö WRC Rally Estonia ja Foruse vahel. Ootame põnevat võistlust ja kutsume üles kõiki pealtvaatajaid olema koostöös ohutuse tagamisel arukad, ikka selleks, et maailmatasemel tippvõistlus Eestimaal ka järgmistel aastatel teoks saaks!” ütleb Teemant.

WRC Rally Estonia hindab kõrgelt Forus Grupi pikemat panust Eestis sõidetava FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapi toimumisse.

„Nagu Jüri Teemant ütles, on meie ja Forus Grupi arusaamad ja põhimõtted sarnased ja WRC Rally Estonia annab meile võimaluse neid koos ellu viia. Väga märgiline meie jaoks on see, et WRC Rally Estonia on ühe olulise kanalina valitud aasta alguses turule tulnud uue kaubamärgi kuvandi tutvustamiseks ja kinnistamiseks. Täname toetuse eest ja teeme üheskoos turvalised võistlused nii tänavu kui tulevikus,“ ütles WRC Rally Estonia kommertsdirektor Tarmo Hõbe.

2021. aasta WRC Rally Estonia, mis on FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp sõidetakse Tartus ning Tartu, Otepää, Elva, Kanepi, Kambja, Mustvee ja Peipsiääre vallas 15.-18. juulil 2021.

Kommentaarid puuduvad