Tallink pakub laevadel vaktsineerijatele tasuta sõiduvõimalust

uudised.ee

Tallink ja Tallinna Sadam jagavad juulis ja augustis laevadel vaktsineerivatele reisijatele tasuta reisikuponge Ettevõtted jagavad tasuta reisikuponge kõigile reisijatele, kes end 29. juulist kuni 15. augustini 2021 Tallinki laevadel Star ja Megastar kaitsepookida lasevad, teatas ettevõte. 

Vaktsineerimist viivad laevadel läbi ettevõtte Eldred OÜ kvalifitseeritud tervishoiutöötajad. Vaktsineerimine toimub nii Jansseni ühedoosilise vaktsiiniga kui ka kahedoosilise vaktsiiniga Pfizer. Tasuta vaktsineerimisteenust pakutakse vaid Eesti kodanikele ja residentidele, kuna vaktsineerimiseks vajalikud doosid eraldatakse Eesti riigi vaktsiinivarudest.

„Pandeemiast väljapääs on vaktsineerimine,“ ütles Tallink Grupi juhatuse esimees Paavo Nõgene. “Soovime omalt poolt kolmanda laine pidurdamisele jätkuvalt kaasa aidata jätkates vaktsineerimisvõimaluse pakkumist laevadel ja lisame sel korral kõigile üldise heaolu nimel tegutsejatele tänutäheks koos Tallinna Sadamaga kingitusena ka tasuta merereisi.”

Ta lisas, et laevafirma püüdis vaktsineerimise kiirendamisele kaasa aidata juba kevadel, pakkudes juunis ja juulis vaktsineerimisvõimalust. Seda võimalust kasutas ligi tuhat inimest. 

„Koroonaviiruse vastu vaktsineerimine tuleb teha inimestele nii lihtsaks ja mugavaks kui võimalik. Meie ühine initsiatiiv Tallinkiga ongi just sellest inspireeritud,” sõnas Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm. “Loodame, et inimesed kasutavad laevadel vaktsineerimise võimalust ja saame üheskoos rahva viiruskaitset tõsta ning aidata kaasa normaalse elukorralduse taastamisele.” 

Reisikupong võimaldab igal end nimetatud perioodil Tallinki laeval vaktsineerinud reisijale ühe tasuta viietunnise minikruiisi Tallinna-Helsingi liinil kuni 30. detsembrini.

Kommentaarid puuduvad