Homme
01. aug
18...23
13...17
Ülehomme
02. aug
15...21
10...18

Eesti

Õnnetuse järel: Virtsu-Kuivastu liini osad broneeringud on tühistatud

Foto: Ester Vaitmaa/Delfi
09:26 22. juuli 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Kuivastu-Virtsu liini teenindava reisiparvlaeva Tõll õnnetuse järel, kui alus rammis kolmapäeva pärastlõunal märkimisväärsel kiirusel kaid, on TS Laevade alustele sellel liinil tehtud broneeringud osaliselt tühistatud.

Teine põhilaev Piret ja väiksem asenduslaev Regula sõidavad neljapäeval küll graafikus paika pandud kellaaegade järgi, kuid enamusele reisidele tehtud broneeringud on tühistatud ning TS Laevade piletimüügikeskkond ei võimalda ka pileteid ette osta. See tähendab, et kõik sõidukid pääsevad laevale elavas järjekorras. 

Virtsu sadamast teel olnud ja Kuivastu sadamasse kell 14.40 randuma pidanud parvlaev Tõll sõitis neljasõlmese kiirusega vastu sadamakaid, mille tagajärjel deformeerus sõidukite pealesõiduramp täielikult. Kuivastu sadama turvakaamera salvestuselt on näha, et kokkupõrge oli väga tugev, samas aluse kerel visuaalselt suuri vigastusi näha ei ole. 

Praamid.ee viitas sotsiaalmeedias intsidendile kui tehnilisele rikkele. TS Laevad juhatuse esimees Indrek Randveer ütles kolmapäeva õhtul ERR-ile, et õnnetuse põhjuste selgitamiseks on alustatud uurimist. 

Parvlaeva pardal oli ka president Kersti Kaljulaid, kelle auto sai kokkupõrkes kergelt viga. 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!