Teelt välja sõitnud kütuseveoki juht sai raskelt vigastada

uudised.ee

Läänemaal Lääne-Nigula vallas Päri külas sõitis reede hommikul teelt välja kütuseveok, mille juht sai raskelt vigastada, esialgsetel andmetel võis juhti tabada terviserike, vahendab BNS.

Kell 9.30 sai häirekeskus teate, et Lääne-Nigula vallas Päri külas on teelt välja sõitnud ning külili vajunud kütuseveok, teatas Lääne prefektuuri pressiesindaja.

Lääne prefektuuri operatiivjuht Henry Murumaa selgitas, et õnnetus juhtus Risti-Virtsu-Kuivastu-Kuressaare maanteel, kus Virtsu poole sõitev kütuseveok Volvo sõitis teelt välja.

“Esialgse info pinnalt saame öelda, et õnnetuse võis põhjustada autojuhi terviserike. Veoauto taga liikunud sõidukijuhi sõnul pani Volvo juht vahetult enne õnnetust sisse parema suunatule, ent kaldus seejärel ootamatult vastassuuna vööndisse ja siis paremale teelt välja kraavi,” ütles Murumaa.

On teada, et 57-aastasel autot juhtinud mehel ei olnud kinnitatud turvavöö. Mees paiskus kokkupõrke tagajärjel autost välja, sai raskeid vigastusi ja viidi haiglasse. Autojuhi võimaliku joobe tuvastab ekspertiis.

Õnnetus juhtus teelõigul, kus lubatud suurim kiirus on 90 km/h. Õnnetuspaigas olid teeolud ja nähtavus head.

Veoki kütusetsisternist immitses kütust, mille päästjad likvideerisid. Sündmuskohal oli liiklus mõnda aega suletud, praeguseks on liiklus osaliselt avatud ja politseinikud reguleerivad seda.  

Õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Kommentaarid puuduvad