Homme
29. sept
10...13
4...11
Ülehomme
30. sept
9...12
0...10

Eesti

Punane Rist avas puudustkannatavate inimeste toetuseks taaskasutuskaupluse

Foto: Delfi
13:41 12. september 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: BNS

Tallinnas avati sel nädalal Eesti Punase Risti esimene taaskasutuskauplus, mille tulu läheb puudustkannatavate inimeste toetamiseks üle Eesti.

Eesti Punase Risti peasekretär Arv Perv ütles, et taaskasutuskeskuse idee tuli soomest, sealse populaarse Punase Risti Kontti kaupluseketi tegevusest jälgides. ''Kui kokku saavad keskkonnahoid, enimhaavatavate abistamine ja soodne ning kvaliteetne kaubavalik, on kõik eeldused edukaks teekonnaks olemas,“ ütles Perv.

Esmaspäeval avatud taaskasutuskeskuse nimi on Punane Ristik, mille tootevalikus on nii rõiva- kui ka sisustuskaupu. Kaupluse keskmine hinnaklass on kolm kuni viis eurot. Samas võib leida ka kallimaid ja väärilisemaid esemeid. 

Eesti Punase Risti kommunikatsiooni- ja turundusjuht Liis Ehrmingeri sõnul on kliendid kiitnud ennekõike korralikku kaupa ja meeldivat poekeskkonda. Samuti on kliendid rahul poe hinnaklassiga.

"Huvi taaskasutuskaupluse vastu üllatas meid ennastki – esimese päeva müük oli kolm korda suurem kui ette ennustasime," rääkis Ehrminger. "Külastajaid on jätkunud kõikideks päevadeks nii et kaupluse personalil on käed-jalad pidevalt tööd täis," lisas ta. 

Tulevikus on Punasel Ristil plaan selliseid poode võimalusel veel avada. Eesti Punase Risti presidedi Harri Viigi sõnul otsitakse juba uusi võimalusi Tallinnas ja ka teistes Eesti linnades, 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!