Täna
04. dets
-15...-2
-15...-4
Homme
05. dets
-17...-5
-17...-5

Eesti

Tuntud muusik vajas otsekohest haiglaravi: väga paljudele mitte-covid patsientidele ei jätku haiglakohti!

13:30 16. oktoober 2021
Autor: uudised.ee

Muusik Reigo Ahven kutsub oma sotsiaalmeedias üles inimesi vaktsineerima, sest see võib päästa mitmekümne inimese elu. Muusik vajas ise hiljuti otsekohest haiglaravi, kuid oleks sellest peaaegu ilma jäänud, sest haiglates ei jätku kohti mitte-covid patsientidele.

"Attencione! See postitus puudutab vaktsineerimisteemat.

Sain agressiivse küünarnukipõletiku. Kodus. Ei käinud konkreetselt sekunditki kodust väljas. 36h läks selleks, et põletikunäit roniks 12-lt 200-ni.
Et käsi alles jääks, peab saama otsekohe haiglaravi. Seda aga ei saa, sest ainult 57% Eesti elanikkonnast on otsustanud ennast vaktsineerida.. 

Olgu, mul läks “hästi”. Kuna ma purjetan hetkel eluohtlikus graafikus, võeti mind sisse. Aga väga paljud mitte-covid patsiendid ei saa haiglaravi, sest lihtsalt ei jätku kohti.
Minu vastuvõtu ajal toodi 5 haiget, kellest 1,5 olid vaktsineeritud. Ilmselt tegelikkuses vähemad.

Meie pere on vaktsineeritud. Kohe. Teiste jaoks. Sest koos saame me sellest üle. Aga mitte nii, et senikaua inimene ennast vaktsineerida ei taha lasta, kuni ta on totaalses hapnikupuuduses haigla koridoris, sest mitte kuhugi ta ei mahu.
Aga siis on juba hilja.. 

Palun vaktsineerige end. Üks päev on võibolla kehva, aga te päästate sellega reaalselt 50 inimese tervise, kui te ei ole hingamisaparaatide all kolm nädalat.

Lõpetuseks, mida iganes te kommentaaridesse kirjutate, teadke, et sellele, et te ei vaktsineeri, ei ole ühtegi muud teaduslikku seletust kui hoolimatus, ignorants ja isekus.

Vabastab ainult arstitõend."

Reigo Ahveni Instagrami postitus:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Reigo Ahven (@reigoahven)


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!