Homme
03. dets
-6...0
-8...0
Ülehomme
04. dets
-15...-3
-16...-4

Eesti

Raul Rebane põrutab: vaktsiinivastastega pole mõtet rääkidagi!

Foto: Tiit Blaat/Delfi
11:45 18. oktoober 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: Hommik Anuga

Saates "Hommik Anuga" käis külas kommunikatsiooniekspert Raul Rebane, kes lisaks valimistele analüüsis põhjalikumalt koroonaolukorda Eestis ning seda, kuidas on tekkinud vaktsiinivastasus ja protestimeelsus ühiskonnas.

"Tegelikult on midagi tähtsat juhtunud: olukord, kus me oleme üle tuhande aasta kartnud venelasi, sakslasi ja teab keda veel. Nüüd kartku teised meid. Me oleme nii ohtlikuks muutunud. Oleme koroonat täis. See on täiesti ebanormaalne olukord," nendib Rebane.  "Me tahame saada algul vabaks ja siis ei taha vaktsineerida. See ülesanne ei lahendu niimoodi," väidab Rebane.

Rebase hinnangul on üks grupp vaktsiinivastaseid need, kes on mõjutatud vene propagandast, teisena toob ta välja inimesed, kes lihtsalt usuvad igasugu huvitavaid asju ja nn "uhhuu"-teadust. Kolmanda ja kõige suuremana on tema sõnul ühiskonnas inimesed, kellele vaktsiin ei oma mitte mingisugust tähtsust. "Vastandumine on tähtis, sest tegu on mina-pildi ja identiteedi loojaga. Mõte rumalale massile vastanduda. Tegu on grupiga, kellega ausalt öelda pole mõtet rääkidagi. Nad surevad enne, kui loobuvad piltlikult öeldes isiksusest," põrutab Rebane.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!