Lisatud Elroni kommentaar! Keskealine mees rahuldas ennast keset rongi

uudised.ee

Tallinna-Kehra liinil sõitnud Eltroni rongis leidis aset äärmiselt ebameeldiv vahejuhtum: nimelt otsustas üks rongis viibinud meesterahvas end avalikult rahuldada. Tänaseks on politsei mehe isiku tuvastanud ja temale ka trahvi määranud. 

Mõned nädalad tagasi pöördus üks häiritud rongireisija konto seepoleokei poole, jagades nendega šokeerivat videoklippi mehest, kes end avalikult keset Elroni rongi rahuldas. 

Kommentaari saamiseks pöördusime ka Elroni poole, kelle kinnitusel olukord rongis tekkis. "Tõesti selline juhtum rongis aset leidis ning politsei on isiku juba tuvastanud ja talle ka karistuse määranud. Täname siinkohal korrakaitsjaid operatiivse tegutsemise eest," kommenteerib Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Katrin Kulderknup.

"Õnneks on sarnaseid juhtumeid aastate jooksul olnud rongis vaid üksikuid. Kui aga rongireisija peaks olema tunnistajaks mõnele avaliku korra rikkumisele, tuleks koheselt anda sellest klienditeenindajale teada, kes siis politseiga ühendust võtab. Kui tegemist on avaliku korra rikkumisega, siis selliseid juhtumeid lahendab korrakaitseorgan, kes rikkuja rongist ka eemaldab," lisab Kulderknup.

"Kõikides Elroni rongides on videovalve, mis annab ülevaate rongis toimuvast ning võimaluse tekkinud olukordadele reageerida," sõnas ta lõpetuseks.

Vaata kõnealust videot SIIT!

Kommentaarid puuduvad