Homme
04. juul
14...23
10...16
Ülehomme
05. juul
17...22
11...16

Eesti

Augusti lõpuni tuleb Saaremaale liikudes arvestada teetöödega

Foto: Hendrik Osula/Delfi
12:23 22. juuli 2019
Autor: Seitsmesed
Allikas: BNS

Risti–Virtsu–Kuivastu–Kuressaare maanteel kilomeetritel 50,1–56,3 Tuudi–Ridase rekonstrueeritakse teid, mistõttu liiklus on häiritud, vahendab BNS.

24. juulist kuni 1. augustini tehakse remonditaval teelõigul aluse stabiliseerimise töid. Tööde käigus kaetakse osa teest bituumeni ja tsemendiga ning tee-ehituslõik on tähistatud hoitavate tahvlitega määrdumise ohu kohta.

Seetõttu tuleb liiklejatel objekti läbimisel olla tavapärasest veelgi tähelepanelikumad ning jälgida liiklusreguleerijate märguandeid ja liikluskorraldusvahenditega kehtestatud liikluskorda.

Peale stabiliseerimistöid alustatakse asfalteerimistöödega, mis kestavad orienteeruvalt augusti lõpuni. Ehitustööde ajal on vähemalt üks sõidurada liiklejatele alati avatud. Tööde teostamise ajal kasutatakse liiklusreguleerijaid ning väljaspool praamide liikumise aega kasutatakse foorjuhtimist.

Maanteeamet juhib tähelepanu, et planeerides oma sõite mandrilt Saaremaale tuleb arvestada teetöödega. Kuna stabiliseerimis- ja asfalteerimistöödel on piirangutega hõlmatud tööde ala tavalisest pikem, siis varuge piisavalt lisaaega sadamasse õigeaegseks jõudmiseks, et parvlaevale kiirustades mitte seada ohtu ennast ja teisi kaasliiklejaid.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!